Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom tovább elviselni az...

Nem bírom tovább elviselni az állapotomat,mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Évek óta küzdök depressziós,szorongós tünetekkel. Jártam többféle pszichiáternél,pszichológusnál. Vannak önsegítő könyveim is,ezekből megtanultam relaxálni és valamennyit segített. Tavaly azon a szinten voltam,hogy a saját szobámból se tudtam kimenni és egy falat se ment le a torkomon mert 2 hétig folyamatosan pánikroham érzetem volt. Iszonyatos volt azt hittem inkább megölöm magam. Akkor mentem el orvoshoz,de kisírtam hogy ne kelljen gyógyszert szednem( korábban szedtem mindenfélét és nagyon megviselt) és az összes létező dolgot kipróbáltam hogy legalább picit jobban legyek. Egyáltalán nem hisztiztem szerintem,dolgozni ugyanúgy jártam azt a két hetet kivéve amikor majdnem kijött minden.


Most ott tartok,hogy több mint 2.5 éve nincsen párkapcsolatom,barátaim nem tudok beilleszkedni sehova. Nagyon durva koncentrációs problémáim vannak,nem tudom mit hova tettem, a szövegértésem nulla,elhaltak az agysejtjeim vagy nem tudom. Fáj a fejem,nagyon rosszul alszom az idegeskedés miatt. Akkorákat hibázok a munkába hogy tartok tőle lassan állásom se lesz pedig talán a pénzügyekben tudok a legjózanabbul gondolkodni és félre tenni. Alapból szétesett az életem minden területe :( Belekezdek valamibe aztán rájövök se kedvem se energiám, lelkiismeretfurdalásom van ezek miatt,hogy semmit se tudok befejezni. Kedvem semmihez sincs azt sem tudom milyen amikor van. Semmi nem okoz örömet és talán meg se érdemlem mert egy szerencsétlen csődtömeg vagyok. Próbálok máshogy hozzáállni de tényleg mindent elszúrok :( Iszonyatosan szarul vagyok és a környezetem nyilván kiközösít meg butának tart ezek miatt vagy azt hallgatom hogy ezt magadnak csinálod szed össze magad és társai. Egyszerűen úgy érzem feladtam ezt az egészet nincs már energiám :( nagyon szívesen eltűnnék..


2021. máj. 6. 21:22
 1/3 anonim válasza:
31%
Szia minden ember életében eljön az a hullámvasút ami nagyon nagyon levisz de egyszer csak vége lesz. Én ajánlanék valami kreatívat ami leköt és nem kell másra koncentrálni pl. hímzés vagy kötés (nem kellenek olyan hüde profi cuccok szerinetem 3000-4000 forintért simán lehet venni egy kezdő mégis normális felszerelést) valami amiben örömödet tudod lelni. Én pl. imádok festeni mert olyan nyugalmi állapotba kerülök, ên osztom be az időmet akkor állok neki amikor akarok befejezem ha akarom olyan képet készítek ami tetszik. Avagy ott az olvasás válasz ki valami olyan könyvet (akármit) amit szívesen olvasnál én a fantasy-kat szeretem de nagyon sok fajta van. És persze a sorozatok szerintem minden ember szereti a sorozatokat ajánlom a (Trónok Harcát imádtam;)) de ebből még ezer meg ezer fajta van fel a fejjel minden jobb lesz csak keresd meg azt ami érdekel!! <33
2021. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden jogod megvan rosszul érezni magad és hibákat véteni.

Nekem a testmozgás segített.

Nem sportra gondolok hanem úgy alapból mozogni. Például naponta vagy háromnaponta 5 perc séta esetleg ha az ágyból sincs lélekerőm kikelni akkor elképzelem, hogy elmegyek sétálni.

Pszichológust és pszichiátert én is végigjártam több-kevesebb sikerrel.

2021. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáter, pszichológus mit mondott akinél voltál?
2021. máj. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!