Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pokolra jutok, ha öngyilkosság...

Pokolra jutok, ha öngyilkosságot kíséreltem el??

Figyelt kérdés
Olyan mintha kifordultam volna magamból, nagyon meg bántam. Egyébként depressziós vagyok.

2021. máj. 7. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem feltétlen.
2021. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Honnan,tudjam még nem voltam öngyilkos !
2021. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Ezt hogy érted?
2021. máj. 7. 22:34
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj pszichológushoz. Abszolút jóindulatból mondom.

Ha az érdekel, hogy hová kerülsz a halálod után a korábbi próbálkozás miatt, akkor egy egyházi személyt kérdezz meg.

2021. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyébként 17L (nem lázadás, szerelmi bánat stb) aludni meg nem tudok mert bűntudatom van és a szomszéd szobában sikoltozik egy csak a vérvétel miatt._.
2021. máj. 7. 22:37
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

A katolikus vallás szerint pokolra jut, aki öngyilkosságot követ el. Az, ha nem sikerült, az nem öngyilkosság, csak kísérlet. Ilyen nem szerepel sehol, kvázi: nem, nem kerülnél pokolra.

Másrészről amúgy sincs pokol, ahogy menny se, szóval sehogy se kerülnél a pokolra.

2021. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

4# járok pszichológushoz, pszichiáterhez is, mostanában minden rendben volt, de mintha valaki átvette volna felettem az irányítást.

Életem legnagyobb hülyesége volt

2021. máj. 7. 22:39
 8/14 A kérdező kommentje:
6-os régebben ezen sokat gondolkoztam hogy van e vagy nincs, de mivel nem vagyok vallásos, hagytam a francba 50 év múlva kiderül, most semmiképpen. A pszichológus nak és a pszichiáternek természetesen szólok hátha más dolog is áll a háttérben
2021. máj. 7. 22:42
 9/14 A kérdező kommentje:
Amúgy korházban vagyok. Gyomormosásom volt. Kellemetlen de szerintem megérdemeltem
2021. máj. 7. 22:44
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, egy percig se legyen bűntudatod azért mert ezt tetted. Igen butaság volt, de csupan azért mert biztos vagyok benne hogy egy csodálatos ember vagy akire a jövőben még rengeteg jó dolog vár:) most biztos nagyon nehéz lehet neked, de ne ostorozd magad még ezért is, senki sem tehet a mentális problémáiról hiszen gondolom te sem direkt vágytál erre:/

És az hogy valakit aki eletében szenvedett és ezert veget vetett neki betennek egy helyre ahol tovabb kene szenvednie csak mert nem isten dontotte el hogy mikor hal meg szimplan taplosag lenne

Remelem hamar jobban leszel es kerlek tenyleg ne hibaztasd magad ezert<33

2021. máj. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!