Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tudnék csinálni hogy...

Mit tudnék csinálni hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy érzem elvesztem...Itt vagyok 20 évesen, érettségivel szakmával a kezemben, de nem tudok elhelyezkedni sehol. Jelenleg egy gyárban dolgozok és borzalmasan nem érzem jól magam ott. Mármint nem magával a munkával van bajom, hanem nem is tudom... 160 ezer forintért 3 műszakot nyomok, úgy hogy tanultam 13 évet. Olyan üres vagyok belülről. Édesapám másfél hónapja hunyt el. Nagyon megrázott. A párkapcsolatom kezd széthullani miattam. Egyszerűen nem tudom magam odatenni 100%-ban. A barátom most vizsgázik, neki is szüksége lenne a támogatásra, viszont nem tudom megadni neki. Kezdek nagyon szétcsúszni. Értelmét nem igazán látom az egész életnek. Megőrülök ettől az egésztől. Fáj mindenem, ingerült vagyok, mindemelett semmi sem érdekel és minden is érdekel. Ez annyira fura és h*lyeség. Annyira labilis vagyok érzelmileg. Mit tudnék csinálni? Annyira rossz...



2021. máj. 12. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Gyász időszakban teljesen normális amit érzel. Hagyj időt gyászolni, gyógyulni, ilyenkor nem is baj, hogy nincs egy gondolkodós, hajtós munkád. Én elvesztettem mindkét szülőm, a legszarrabb melóm volt közben és akkor szakitottam. Akkor el se tudtam képzelni, hogy váltok, sok melóm volt abban hogy helyrejöjjek és csak utána talatam jó munkát később jó kapcsolatot is.
2021. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Részvétem neked is. Sajnos ebben a jelenlegi helyzetben nehéz jó megoldást találni. Nagyon rossz...Egyszerűen elképzelhetetlennek tartottam pár hónappal ezelőtt hogy velem ilyen előfordulhat.
2021. máj. 12. 12:56
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
A gyász is, meg a műszakozás is hátráltató tényező. elborul a cirkadián ritmus, és ezt megszokni nem lehet, legfeljebb beletörődni. Mindenesetre nem embernek való.
2021. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!