Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió gyógyítható?

A depresszió gyógyítható?

Figyelt kérdés
Valószínű megint kapni fogok gonosz válaszokat de igazabol mindegy, csak nem akarom Örökkre így érezni magam

2021. máj. 13. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A depresszió gyógyítható. Ennek van egy kiváltó oka, amivel nem árt tisztába lenni. Ha gondolod, írd meg nyugodtan priviben, mi okozza a gondot. Felteszem, nem véletlenül nem írtál róla.
2021. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy nagy arányban gyógyítható. Érdemes próbálkozni. Mindenkinek más jön be. Terápia segíthet, ha nem akkor keress másik terapeutát. Mindenkinek más szakember tud segíteni. Nem érdemes feladni, amíg élsz addig küdhetsz. Mi jobb dolgod lenne. XD

Persze függ a lehetőségeidtől meg a helyzetedtől is, de legalább annyira a gondolkodás módodtól. Szervi dolgoktól is függ.

Alapból minden gyógyítható. Vannak olyan dolgok amik kis eséllyel gyógyulnak meg, de a depresszió nem ilyen. Vhol annó 80+%-ot láttam, de most nem találom. A 20% az kb. az lehet akik nagyon idősek, súyos alkoholisták vagy teljesen feladják.

2021. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen az... Nekem van egy barátom aki roham szerűen általában éjszaka kap depressziót és öngyilkos akar lenni meg ilyenek... Nálunk volt egy kiváltó ok ami miatt ezt kapta(nem szeretnék beszélni róla)... Sok esetben már az is segít ha valaki meghallgatja a panaszaidat... Bála ez nem segített... Bármit teszek nem javul... Szerintem neki mivel ilyen fajta depressziója van (öngyikos hajlamos fajta) ezért neki kéne valami amibe kapaszkodhat az életben... Egy ebédért élni, egy célért... Vagy ilyesmi... Te is próbálj meg ilyet keresni... Nyugodtan írj privibe ha gondolod ^_~
2021. máj. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bakker autocorrect... Bocs bála = nála

Ebédért = emberért

2021. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Itt egy régebbi kérdés, amiben hasznos válaszok vannak, amik lehet tudnak segíteni ha volna egy kis időd olvasni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2021. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!