Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aszperger vagy csak a pszichol...

Aszperger vagy csak a pszichológusom lusta velem foglalkozni?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és pszichológushoz járok. Problémám van az emberi kapcsolatokkal, valamint nagyon önbizalom hiányos vagyok, magányos, depressziós is. Nincsenek barátaim, és magányos vagyok ami ki váltotta nálam a depit.

Pszichológusom azt mondta, hogy fogadjam el ezt, örökké így lesz mert aszpergeres vagyok. Utána néztem mi az, igen magas intelligenciám van a szemkontaktust meg kerülöm. Szemkontaktusról, például ha lenne szerelmem szemébe néznék, vagy aki közel áll nagyon hozzám, de máséba nem nagyon, mert az olyan mintha beláthatnak a lelkembe. (Tudom hülyén hangzik, magyarul túl közeli)



2021. máj. 15. 22:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy új pszichológust, mert ez az örökké így lesz stb stb nagy hülyeség és csak mérgez téged ezzel a hozzáállással. Igen is lehet változtatni ezen, még ha aspergeres vagy is. Én is hasonló voltam, de egy jó pszichológusnak köszönhetően már nem vagyok annyira távolságtartó, ki tudom mutatni az érzelmeim és már képes vagyok belenézni mások szemébe is. És nyugodtan írj ha úgy érzed, hasonló korú vagyok.
2021. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
5%
#11 miert, mit mondott a pszichologus ami segitett? 16 evesen biztos nem voltal még evekig terapian hatha ossze lehet foglalni
2021. máj. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11, Szerintem az lesz, lehet nagy bunkóság lesz leírnom neki hogy ha ő nem vesz komolyan akkor nincs dolgunk, de ez true. :D
2021. jún. 4. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!