Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipolárisok! Mi volt a legesze...

Bipolárisok! Mi volt a legeszementebb, legkirívóbb dolog, amit mániás fázis alatt tettetek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok diagnosztizálva, csak depresszióval. De szerintem enyhébb mániás időszakom is van. Nálam féktelen bulizás, szabadosság közterületen szexelés volt a legkriminálisabb dolog.


Kíváncsi lennék, kinek mi volt a legdurvább dolga!



2021. máj. 19. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Csokorba gyűjtöttem a pasikat és volt, hogy egyszerre hárommal voltam együtt. Volt akinek azt hangoztattam, hogy én qrva vagyok. Meg egyszer éjfélkor mentem le kocsit mosni a lakótelepen.
2021. máj. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Elbasztam minden pénzem és túladagoltam magam. Utána teljes depresszió. Majd a következő mániás fázisban 8 munkahelyem volt egy év alatt. Mire visszaépítettem az életem jött a depressziós fázis és megint elbuktam mindent.


Nálam van kevert ciklus is. Alapból egy teljesen normális nyugodt ember vagyok, szerencsére vannak tünetmentes időszakaim. A harmónikus kapcsolatom minden fázisban pokollá változik, és legalább heti egyszer ki akarom baszni a pasimat. Majd hónapokig teljesen normális vagyok vele.

2021. máj. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Elköltöttem két milliót a semmire pár hónap alatt , szexeltem vagy 20 pasival .

Füveztem, ittam gyógyszerre.

2021. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!