Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire gondolnak az öngyilkosok...

Mire gondolnak az öngyilkosok a tettük előtt, illetve közben?

Figyelt kérdés
Hogyha valaki meg akarja ölni magát, készen áll rá, és csak egy lépés van hátra, mit érezhetnek? Félelmet, izgatottságot, megnyugvást? És ha nem egy pillanat alatt ölik meg magukat, hanem olyan módszerhez fordulnak mint pl. a felakasztás, ami kicsit több ideig tart, olyankor mik fordulhatnak meg a fejükben? Olyankor is eljön a halál előtti nyugalom, a szép emlékek felidézése? Vagy lehet az is, hogy megbánták hogy megtették, és ki akarnak szabadulni az öngyilkosságból?

2021. máj. 20. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, rehabon nem gondolkoztál, vagy voltál már? Zsibrik esetleg, vagy Raczkeresztúr. Egy évesek, és ingyen be lehet kerülni. Ott segítenének felépülni, mert egyedül ez nem hiszem, hogy fog menni terápia nélkül. Kitartást!
2021. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
77%
Én arra gondolnék, hogy technikailag nem lehet akadálya... Ha felakasztom magam, akkor kötélen megúszom, izgalmas, hogy többé nem lesz élettel kapcsolatos nyitott kérdés. Én készen vagyok erre, arra számítok, hogy majd jön egy hirtelen izgalom, egy 'ki vagyok és mi vagyok' érzés, majd ha a kötél elkezd rászorulni a nyakamra, akkor jön majd egy 'mit tettem' érzés, de már választ nem várok, mert tudom, hogy vége. Azt várom, hogy elsötétül a világ mert a kötelek elszorítják a nyaki ereimet, nem kapok levegőt mert felakasztva ez kijár...
2021. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
#12: Kérlek ne tegyél ilyet!!!
2021. jún. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!