Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinál a pszichiáterem,...

Mit csinál a pszichiáterem, ha nem vonulok be a zárt osztályra? Küldi a verőembert?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 19:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10Nem tudom.
2021. máj. 21. 19:47
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos lehetsz benne hogy az orvosod nem fog itt felismerni
2021. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A pszichiátered akkor küldhet a beleegyezésed nélkül a zárt osztályra, ha ön és/vagy közveszélyes vagy. Ebben az esetben ha magadtól nem vagy hajlandó bemenni, akkor a rendőrség és a mentőszolgálat visz be. Ezt viszont nem csak egy orvos állapítja meg, és felül is vizsgálják. Megállapított ilyesmit a pszichiátered vagy csak annyit mondott, hogy jobb lenne befeküdni, mivel a kezelés feltételei ott bizosítva vannak?
2021. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 árokpart ***** válasza:
8%
Menj el külföldre.
2021. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 árokpart ***** válasza:
96%
Miért akar beküldeni mi a diagnózisod? Sima depresszió meg kisebb problémák miatt nem akarnak senkit befektetni, kapacitás sem lenne rá.
2021. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát a zártat azért ki kell érdemelni...
2021. máj. 22. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Tavaly én is majdnem zárt osztályra kerültem, csak jó fej volt a pszichiáter (magyarul leszarta), így szabad maradtam.


Amúgy téged miért akarnak oda küldeni? (Nyugi, ezen az oldalon teljesen anonim maradsz) Már bevittek?

2021. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 árokpart ***** válasza:
17%
Egyébként a rendőrséggel sem tud csak úgy bevitetni. Ha otthon agy és nem vagy kint közterületen akkor nem is tud mit csinálni, mert nincsen házkutatási határozata, ilyenre meg nem fog nekik adni az ügyész. Várj egy darabi aztán majd elül a dolog. Tegyél nyílt nyilatkozatot akár a neten, hogy jogtalanul zaklatnak.
2021. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!