Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vatta diéta. Kinek szóljak?

Vatta diéta. Kinek szóljak?

Figyelt kérdés

Ezt a diétát azért kezdtem el, mert fogyni akarok. Egy kis idő után már rájöttem, hogy ez sem a legjobb megoldás. Most váltok orvost, így neki nem tudok szólni, de a következő terapeutát nem találtam még meg.

24 kg-t leadtam jógával, de a pszichés állapotom a padlón van, így azt nem tudom folytatni még egy ideig.



2021. máj. 20. 22:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a kérdést. Miről akarsz szólni valakinek?
2021. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom ne már!!

Kezdésből háziorvos, hogy megnézzék, nincs-e tőle valami bajod. És a jelenlegi orvosnak szólni!

2021. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Az emberi hülyeség határtalan. Első körben azonnal a háziorvosnak kell szólni, nem pedig a terapeutának.
2021. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem csak elnagyoljátok a dolgot. Csak nem lehet halálos.

Borderline, gyógyszerfüggőség és bulimia mellett csak nem akkora probléma.

2021. máj. 20. 23:22
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi a kutyakaki az a vattadiéta?
2021. máj. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Mi az a vattadiéta?

Még sosem hallottam ilyenről,pedig már nem vagyok fiatal.40+nő vagyok.

2021. máj. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

A kérdező fogyni akart, és ezért étel helyett vattát evett, mert elvileg az teltségérzetet ad. Katasztrófa. És ez "nem olyan nagy probléma"??


Háziorvos szerintem is, ő tud továbbirányítani, ha kell. És sürgősen fejezd be ezt a hülyeséget.

2021. máj. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Mi baj lehet belőle tényleg?


[link]


Nem halhatsz bele


"Vattaevés


Az egyik legőrültebb módszer természetese Hollywoodból származik. Az amúgy is csontsovány sztárok a nagy események előtt vattapamacsok fogyasztásával próbálták megszüntetni az éhségérzetüket. Természetesen ezt a módszert terjesztették rajongóik körében is, a követőik közül a szerencsésebbek megúszták egy műtéttel, de volt, aki belehalt az elzáródott bélrendszer okozta fertőzésbe."

[link]



Abba kell hagynod mielőtt belehalsz, a házi orvosoddal mindenképp beszélned kell mert lehet hogy a gyomrodat már tönkre vágtad (grat, sok eszed van) szóval jó lenne megnézni mi van odabent, ugyanis a vattát nem tudod megemészteni. Nincs olyan hogy csak nem lehet olyan nagy probléma ha fenáll a halál lehetősége is, nem de?

2021. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Első körben belgyógyászra lesz szükséged.
2021. máj. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez nagyon szomorú
2021. máj. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!