Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám, saját magam...

Hogyan tudnám, saját magam orvosi segítség nélkül a karomon lévő vágást lekezelni ? SüRGŐS AKI TUD MINÉL HAMArABB ÍRJON

Figyelt kérdés

A lényeg már 4 hónapja nem okoztam magamnak vágásokat, egészen tegnap estéig. Sajnos egy veszekedés után teljesen kiborultam és teljesen gondolkodás nélkül hirtelen cselekedtem. Mikor már rá eszméltem hogy mit tettem késő volt...Rohadtul nem akartam ezt óriási hülyeséget csináltam most és túl léptem egy olyan határt ebben amit soha nem akartam elkövetni. Lent küldök egy képet majd hogy aki jobban tudja az hátha segítene nekem abban hogy mennyire is komoly ez... Előre szólok trigger warning. Már nem vérzik egyáltalán most le kötöztem de tudom hogy muszáj lesz lekezelnem ma .

Fürdés után. Tehát ha fürdök semmikép se szabad hogy viz érje igaz? És a vágást ugye folyékony fertőtlenítővel lehet lekezelni először, utána mit tegyek rá? Sebkenőcsöt? vagy egyszerűen csak fertőtlenítsem le tisztítsam ki a vágást és jól fáslizzam be? Összevarratni NEM szeretném és nem is tudnám. Orvos pedig semmi kép se fogok menni csak ha nagyon muszájnak mondjátok. Kérlek szépen hanyagoljuk azt hogy mekkora idióta vagyok. CSak segítsetek kérlek.


ha lehet csak is olyanok nézzék meg a képet, akiknek van gyomra hozzá és TÉNYLEG segíteni akarnak! [link]


Egy Lány..



2021. máj. 22. 14:44
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
66%
Az én vágásom ennél sokkal durvább volt. Mégsem varrták. Igaz, kb. három hétig tartottak a zárt osztályon. :D
2021. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
51%
Huhh, 32, kitehetted volna a disclaimert, hogy csak erős idegzetűeknek...
2021. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Valaki tud róla?
2021. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
6%
Sajna nem
2021. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
67%
Nem lett semmi baja a feltűnési viszketegséges kérdezőnek, ez egy kamu kép, ugyanezt a képet láttam évekkel ezelőtt az interneten. Ugyanezt. Keressetek rá a képre a Google képkeresővel.
2021. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!