Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós és nagyon magányos...

Depressziós és nagyon magányos vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy kicsúsznak a dolgok a kezeim alól, senkit sem érdeklek, kilátástalan jövő, stb...

2021. máj. 23. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj, hogyha életedben legalább egyszer lettel volna hasonló szituációban pontosan tudnád, hogy a válaszoddal a kérdező gyakorlatilag kitörölheti a fenekét. A válaszod másik fele meg önfényezés.
2021. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%

Pont nem érdekel hogy mit gondolsz meg mit hiszel, de annyit azért megjegyzek, hogy 31 évesen vesztettem el a szüzességemet. Addig még egy csókban sem volt részem.

De nyilván mindent csak te éltél meg, csak te tapasztaltál, mások tapasztalásai semmisek.

És ezúttal be is fejeztem veled, többek között pont amiatt tudtam változtatni a dolgokon, mert eldöntöttem, hogy az ilyen toxikus energiavámpírokra nem pazarolok sem időt, sem energiát.


Kérdező, bocs, én megpróbáltam, de látod mindig akad valaki aki azokat is egy bizonyos szint alatt akarja tartani akik változtatni szeretnének. Amolyan "dögöljön meg a szomszéd tehene is" felfogásban, hogy ha nekik szar, akkor nehogy már valaki kimásszon a gödörből és neki jobb legyen. Azért remélem le tudtál szűrni dolgokat, és pozitív irányt vesznek a dolgaid!

2021. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
28%

Hiaba pontozod le.

Nincs igazad. Orulj, hogy szerencséd volt. Mert ebben csak az szamit. Nem nyavalygok, mert nem akarok gorcsosen tarsat, de alkor is az. Ne mas ember oldja meg amugy se a gondom..mit csinalsz, ha meghal? Vagy csak elhagy megis..

2021. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Fuu, bocsi, de nekem meg ez szint alatti. Amikor valakinek a szarbol jo lesz, es utana mindent tudonak hiszi mavat es oktat mast, hogy azt cska ugy lehet, meg sirankzik, ha nem akarja/tudja azt...
2021. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
33%
A probléma az, hogy lósz.rt sem segítettél a kérdezőnek csak dicsekedtél egy sort, hogy húúú van párod de jó neked... A konkrét tanács az segítség, mert azt meg lehet csinálni, pl. az segítség ha azt javaslod, hogy menjen fodrászhoz és vágasson olyan hajat amit még nem próbált, mert ez konkrét és megcsinálható. Az, hogy szerezz párt egy nagy nulla, nem pedig tanács.
2021. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

Sportolsz es orvoskent nem talalsz not ? az durva.

Kiprobaltal mar minden hajat?

2021. máj. 25. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan helyzetben vagyok mint a kérdező (16f), én még pszichológushoz is járok de semmit sem segít.
2021. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
28%
Beerte valakivel, hogy ne legyen egyedul, kihasznalja a masikat, es most igy kellene??
2021. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!