Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Molnár Krisztiánnak milyen...

Molnár Krisztiánnak milyen mentális baja van? Vagy mi lehet a baja? Az ilyen sérült embereknek miért nem tudnak munkát biztosítani? Mit tudna csinálni?

Figyelt kérdés
Tök magányos, kb. a videoi csak arról szólnak, hogy unatkozik és a társaság hiányzik neki. Dolgozna de nem veszik fel sehová. Az ilyen emberekkel mi van?

#munka #M. Kiki
2021. máj. 24. 13:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szülei hibája, hogy itt tart. Aki követi az láthatja, hogy teljesen úgy van kezelve mint egy gyerek. Amivel még feltétlenül nem is lenne baj, mert szellemileg sérült emberről van szó. A baj inkább azzal van, hogy az apja hagyja, hogy a gyereke semmittevő legyen és még a hízásához is hozzájárul azzal, hogy energiaitalt, üditőt, cigarettát vesz neki, annak ellenére, hogy elég komoly cukorbetegsége van Krisztiánnak. (inzulinnal is szokta bökni az anyja)

Szerintem egyszerű közmunkát vagy valamilyen 4 órában végezhető udvaros munát el tudna végezni.

Ennyi év alatt nehéz elhinni, hogy ne lett volna Debrecenben valami egyszerűbb munka neki. Szerintem hiányzik a szándék az apja részéről, hogy dolgozzon a gyerek. Az, hogy Krisztián mit gondol az másodlagos, az apja dönt az életéről.

2021. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!