Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ez mentális betegség,...

Ha ez mentális betegség, akkor mi a neve?

Figyelt kérdés

Ha van egy nap, amikor nem megyek ki a lakásból (7-ből 6 nap legalább edzeni elmegyek), akkor estére elfog egy fura nyugtalanság. Kicsit a szorongáshoz hasonlítanám, felszínes légzés, illetve a mozgásom durvábbá, kapkodóssá válik (ezt nem tudom, hogy látják-e mások, de én érzem).

Viszont egy ilyen napon nem is érzem a szükségét, hogy mennem kéne ki a szabadba, csak este jön ez rám.

Mi lehet ez?



2021. máj. 23. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mentális betegség, csak simán túl alacsony ilyenkor a fizikai aktivitásod. Én is nyugtalan vagyok este, ha túl sok az energiám, nem is alszok jól ilyenkor.

Ez nem függ össze azzal, hogy kint vagy bent vagy. Ha egész nap ki se néznél az ablakon, de közben 16 órában nagytakarítanál, akkor nem lenne ilyen problémád.

2021. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg csak sima szorongás. A sport enyhíti, és mikor nem sportolsz, akkor előjón.
2021. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 23. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!