Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkrementem 23 évesen?

Tönkrementem 23 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly december óta nem találom magam se testileg se lelkileg. Összeomlottam és testi betegségek is megjelentek nálam. Bevan duzzadva a bal mellem, merevedési zavaraim vannak és depresszióm. Mentálisan abszolút ki vagyok egyedül a kistesóm tartja bennem a lelket. Teljesen el van tűnve a személyiségem. Járok pszichológushoz és a testi panaszaimmal is dokihoz járok de nem használ. Ha jól akarom érezni magam innom kell. Nem vagyok alkoholista csak ezt tapasztalom hogx olyankor jobb érzés van a belsőmben.

2021. máj. 25. 09:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, azt hittem eddigre találok valakit magam mellé, de vagy nagyon rossz körökben mozgok, vagy én vagyok szerencsétlen, nem tudom, de a mai "anyuka korú" (23-35) felhozataltól teljesen meg lehet őrülni. Egy ideig én is kivoltam.


Személy szerint ma már inkább vagyok egyedül, belefáradtam a keresgélésbe.


Sajnos, hogy nem voltál nővel az tényleg szomorú, gondolom kurvázni nincs gyomrod, egyet értek.


Próbálj kicsit oldani a munkahelyi túlpörgésen és csinálj több szabad időt, járj olyan programokra amik érdekelnek, vagy érdekelhetnek egy nőben és elvileg úgy is összefutsz valakivel, aki illik hozzád. Vagyis a többségnek sikerül.

2021. máj. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Végülis már azért boldog lehetek hogy a kistestvérem megmenekült. Volt hogy centinken múlott hogy nem ütötte el egy teherautó. Egy pillanat alatt minden összetörhet. Az egész világ.
2021. máj. 25. 10:05
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem csak én azon roppantam össze hogy mindent megtéve akartam jó fia lenni az apámnak de nem sikerült. Neki nem lehet megfelelni. Erre a munkahelyen is irigységből alámtettek. Erre kijöttek ilyen kényszerek rajtam amitől már megszabadultam és visszaestem a már meghaladott álapotomba és ezt nem tudom elviselni. Én már megdolgoztam azért hogy ne kerüljek oda vissza. Ez gonoszság, ez igazságtalanság. Főleg hogy elvesztem az egészségem. Ez Nekem fáj. mert én igenis szerethető vagyok nem vagyok egy tárgy értitek Ember vagyok.
2021. máj. 25. 10:08
 14/28 A kérdező kommentje:
A kurvázás kizsákmányolás. Persze hogy nem csinálok ilyet.
2021. máj. 25. 10:10
 15/28 A kérdező kommentje:
Úgy jön belőlem a keserűség mint a genny. Szerintem ez elég sokáig gyűlt :D
2021. máj. 25. 10:27
 16/28 anonim ***** válasza:
A depresszió hatással van a libidóra, merevedésre. Szóval még ne temesd a férfiasságod, próbálj meg lelkileg rendbejönni. Mozdulj ki a szabadba, sportolj, a mozgás sokat segít a depresszió legyőzésében és ne igyál, mert ebben a helyzetben könnyen függővé válhatsz (és nem fogod érezni, hogy az vagy).
2021. máj. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Régen nagyon sokat futottam és akkor teljesen egészséges voltam. A télen hagytam abba a covid miatt. Igyekszem erőt venni magamon és újra elkezdeni.
2021. máj. 25. 12:16
 18/28 anonim ***** válasza:
53%
De alkesz vagy
2021. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért próbálsz ilyen görcsösen megfelelni mindenkinek? Apádnak nem lehet megfelelni, ahogy írsz róla, úgy tűnik belőle, nem bánik veled túl szépen... nem ismerem persze őt, de ez alapján nem tűnik sem egy remek embernek, sem egy kiváló apának. Az ilyennek az elvárásaival nem kell foglalkozni.


A munkahelyen is mi lenne, ha kicsit lazábban vennéd a dolgot, nem 110%-ra teljesítenél, hanem csak 90-re? Összedőlne a világ? Vagy ez valami világ legmenőbb munkahelye 20000 dolláros havi fizetéssel, amiért érdemes teljesen kifordulni magadból? Abból ítélve, amit írsz, nem így tűnik.


Nem attól leszel jó ember, sem szerethető, hogy mindenhol ezerrel teljesítesz, és megfelelsz az összes elvárásnak...

2021. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
100%
Endokrinológust kellene felkeresned. Nem tudom, hogy mi bajod van, de ha amikor futottál jól voltál, simán lehet , hogy inzulinrezisztenciád van. Az pl. okozhat depressziót. Kirándulni, futni mindig lehetett és lehet. Édességeket ne egyél. Sok gyümölcsöt,zöldséget fogyassz. A nagy kar és láblendítések múlasztják a depressziót. Pl. sétálás közben a kezeid melletted lengenek. Van aki hátul összefogott kézzel sétál. Az nem jó. Ha nagyon rossz a kedved, mosolyogj a száddal. 30 másodperc múlva jobb kedved lesz.
2021. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!