Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tönkrementem 23 évesen?

Tönkrementem 23 évesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly december óta nem találom magam se testileg se lelkileg. Összeomlottam és testi betegségek is megjelentek nálam. Bevan duzzadva a bal mellem, merevedési zavaraim vannak és depresszióm. Mentálisan abszolút ki vagyok egyedül a kistesóm tartja bennem a lelket. Teljesen el van tűnve a személyiségem. Járok pszichológushoz és a testi panaszaimmal is dokihoz járok de nem használ. Ha jól akarom érezni magam innom kell. Nem vagyok alkoholista csak ezt tapasztalom hogx olyankor jobb érzés van a belsőmben.

2021. máj. 25. 09:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nincsenek szüleid? Hol élsz, hol laksz? Ez egy átmeneti érzés lehet, és azért nincs merevedésed sem, mert ki vagy borulva lelkileg, csak nem értem, mi váltotta ezt ki? Dolgozni mindenkinek kell, csak az a lényeg, hogy olyan munkát találjon, amit szeret.Ha nincs meg hozzá a megfelelő végzettséged, végezz el egy olyan tanfolyamot, talán az öcséd, ha már dolgozik, segít ebben is, mármint anyagilag.Ha olyan a munkád, amit szeretsz, ha jók a kollégák, akkor a többi jön magától, csak ne kezdjél el inni, mert a végén alkoholista leszel, és az utcán találod magad. Arra nagyon figyelj oda, hogy a számlákat mindig időben kifizesd, és rend vegyen körül otthon, ez is pozitívan hat a lelki állapotodra.
2021. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Sssaszem ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szüleiddel, vagy egyedül élsz?
2021. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Még a szüleimmel. A legnagyobb baj azzal van hogy Apa ha mérges átváltozik szadistává. Amúgy remekül megvagyunk de amikor valami miatt ideges, szándékosan bántja a szeretteit. Volt hogy fizikálisan. Valószínű neki is van valami pszichés gondja.
2021. máj. 26. 11:42
 24/28 A kérdező kommentje:
Tavaly még higgyétek el teljesen normális ember voltam. De decemberben történt valami és azóta csak árnyéka vagyok önmagamnak. Az alkoholt persze nagyon visszafogom, csak valahogy van bennem egy vágy arra hogy igyak. ( szerintem azért mert amikor megiszom azt a 2-3 adag italt utána van kb negyedóra nagyon erős megkönnyebülés érzésem, utána csak tompának érzem magam) Tudom hogy rombol. Eldöntöttem hogy hanyagolom egy darabig.
2021. máj. 26. 11:46
 25/28 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz elköltözni otthonról?
2021. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Tavaly el akartam. Csak Anya lebeszélt róla. Meg nem érti meg hogy egyedül akarom eldönteni hova megyek. Valahogy úgy viselkednek mintha nem tudnám mérlegelni értelmesen mit szeretnék.
2021. máj. 26. 11:48
 27/28 A kérdező kommentje:
Ha meg ellenállok Anyáéknak akkor nagyon erős lelkiismeretfurdalásom van. Pedig nem kéne mert jogom van dönteni olyan dolgokban amik engem érintenek leginkább.
2021. máj. 26. 11:49
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg ellenállok Anyáéknak akkor nagyon erős lelkiismeretfurdalásom van"

Ez azért lehet, mert fejben még nem nőttél fel.

2021. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!