Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kezeljem az empata...

Hogyan kezeljem az empata személyiségem ? :D

Figyelt kérdés
Csak 2 napja döbbentem rá tudatosan is hogy ilyen személyiségem van! Hogyan kezeljem az ezzel járó dolgokat ? Illetve mire kell figyeljek az érzékeny személyiségemmel ?

2021. máj. 25. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd magadban hogy ezáltal nagyon sokan ki fognak használni és ezen dolgoznod kell hogy önmagad érdekében meg kell szabjal egy határt. Nagyon sok empata hamar kieg. Sok könyvet olvassal és vagy YouTube on találsz erről információt. Viszont másrészről ez egy kincs mert mi máshogy látjuk az embereket és tényleg tudunk nekik segíteni de csak akkor hogyha önmagunkra is figyelunk:)
2021. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Milyen pata?


Amugy ha az amire gondolok, akkor nekem mindig problemam volt az empatiaval.


Szerencsere a legtobb esetben tudom iranyitani, hogy kinek a helyzetet dolgozzam fel olyan szinten.


Sokszor volt olyan, hogy a masik felelmeit, szomorusagat szinte tisztan magamon ereztem, de ugy hogy panik rohamaim lettek, sirtam, nem tudtam aludni mert mindig azon jart az eszem.


Nem jo ilyennek lenni.

2021. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudatossággal.


Meg kell tanulnod kiszűrni, ki az, akinek van értelme segítened, és ki az, aki csak kihasználja a kedvességedet.

2021. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Empata nem egyenlo kedvesseg, szerintem.
2021. máj. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!