Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet azokkal az emberekke...

Mit lehet azokkal az emberekkel kezdeni akik vallásfanatikusok és oltásellenesek? Bill Gates és stb.

Figyelt kérdés
Én spirituálisnak, de inkább agnosztikusnak tartom magam, nem gyakorlok vallást, de kikészít amit a facebookon látok, ha valaki tudna privátba írni akit érdekel ez a téma vagy hasonló cipőben van mint én, hogy megtaláljuk egymást...sajnos már nagyon sok helyen lebirkáznak, levakoznak a fanatikusok (persze üzenetben kedvesek) majd posztolgatnak tovább, tapasztaltatok ti is ilyet?

2021. máj. 25. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Bill Gates vallásfanatikus és oltásellenes? Mi van? Meg mi köze a vallásnak az oltáshoz? Komoly zavar van az elmédben...
2021. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A stb. alatt teóriákra gondoltam mint például Bill Gates aki népírtást akar, nanochipp stb., nem konkrét személyre a kérdés egy családról szól akiket ismerek
2021. máj. 25. 20:50
 3/12 A kérdező kommentje:
kicsit hülyén írtam le bocsi de csak azért mert agyfaszt kaptam tőlük 😅 a gond az hogy barátnőm is benne van ebben a családban és mivel én beoltottam magam ezért felhúzom magam a posztjaikon..mert szerintük én birka vagyok
2021. máj. 25. 20:54
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Figyel, én pont fordítva látom habár számomra teljesen semleges ki oltott és ki nem. Azok akik beoltatták magukat győzködik az oltatlanokat, és kontenos, laposföldhívő, bill gates összesküvés hívőnek, oltásellenesnek nevezik öket. Viszont aki nem oltat, nagy ívbe nem érdekli ki miért oltatta be magát, nem használnak megbélyegtést mint pl. "oltásellenes". Egyáltalán milyen szó ez? Ez kb olyan mintha a oltottakra "oltásimádó" vagy "covid rettegő" szavakat használnának az oltatlanok.
2021. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Ő izé...és mi lenne ha nem húznád fel magad rajta kérdező?

Mi lenne ha elfogadnád egyszerűen a döntésüket és kész! Ők nem akarják te igen és meg is tetted. És ennyi!

Minek ezt felfújni? Teljesen felesleges.

Aki be van oltva az is meghalhat és aki nincs beoltva az is. Százalékok vannak meg valószínűségek. Az igazság meg az hogy nincs 100% védelem senkinek.

2021. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
El kell kerülni őket. A szektássá vált emberek 99%-ban menthetetlenek.
2021. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
A saját ellenséged vagy. Minek foglalkozol olyannal ami irritál? Talán mert mégis titikon egyet értesz valamivel?
2021. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Én az ilyet csak letiltom, ha nagyon kötözködik. Illetve az oltásellenes ismerőseimet lenémítom, majd talán feloldom őket a járvány után.
2021. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7

#5


Azért húzom fel magam rajta mert legközelebbi barátomról van szó és nem az a baj hogy én bántom őket hanem hogy amióta beoltottam magam azóta rólam is szólnak a posztjaik amik nem igazán "elfogadóak"..mindenkinek saját döntése persze nem is ezt mondtam hanem azt hogyha valaki emiatt nem áll velünk szóba, nem hallgat ránk, szülei elítélnek stb. akkor mit tudunk tenni, lehet valaki oltásfanatikus is de itt nem ez a helyzet

2021. máj. 26. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Drága kérdeő! Nézd a jó oldalát: megtudtad kik az igazi barátaid és kik azok akik szerinted nem valóak az életedbe. Tudd le ennyivel aztán gördülj tovább, de ne hisztizz.
2021. máj. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!