Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nem találom a helyem a...

Ha nem találom a helyem a világban tényleg már csak az öngyilkosság marad?

Figyelt kérdés

24l vagyok és úgy érzem sok mindent elszúrtam.

Sulis szekálások és kiközösítés mai napig kihat az életemre.

Nem tudom elengedni a múltban történteket.(öngyilkossági kísérletek, búcsúlevél, lógások és ezek még tinikorban).

Nem kell társ mielőtt írnátok mert erős szociális fóbiám van, introvertált vagyok és csendes és nem bírnék mást megtűrni mellettem.



2021. máj. 26. 04:18
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
-pszichológus, szakorvos, háziorvos, fejlesztő tanárom mind volt de semmi sem segített nekem valahogy.
2021. máj. 26. 04:58
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Még előtted az élet. Ne légy öngyilkos
2021. máj. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-Sajnos nem érzem ezt, mert nincsenek céljaim. Nincs senki aki tartaná bennem a lelket. Szakmák közül ami érdekelne ahhoz mind érettségi kell és az nekem nem megy hiába mert 2x neki futottam de esélytelen főleg mert csak a matek miatt bukott ami sosem ment. Céltalanul vándorolnék továbbra is munkával ami csak az életfenntartáshoz jó karriernek nem.
2021. máj. 26. 05:22
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
Figyelj,nekem már volt 15 évesen egy öngyilkossági kíserletem (most vagyok 23 éves) nekem sem sikerül semmi de pár napja jött egy támasz
2021. máj. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2#, 4#es vagyok. Anyukám miatt és a túlsúlyom miatt csináltam. Mindenki lenézett
2021. máj. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
4.évek óta van ez..jó hogy nem pár nap
2021. máj. 26. 05:34
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Várj még legalább 20 évet.
2021. máj. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
7.minek? 40 évesként már mi éltessen ha most semmi..
2021. máj. 26. 06:08
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert, biztos hogy rendes ,értelmes lány vagy. Addig tuti megtalálod a helyed ebben a világban. Akkor már csak elmosolyogsz a mai éneden. Egy esélyt adj magadnak.
2021. máj. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9.most azért is érzek így mert nagy zavarban vagyok.

feltehetően kényszerbetegségem is van (nem orvos diagnosztizált de minden tünetet egyezik szinte) emiatt is másképp gondolkodok, főleg a gondolkodásomra hat rá. sszociális fóbiám miatt meg nem tudok emberekkel társalogni..minden összejött..

2021. máj. 26. 06:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!