Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek végül öngyilkos...

Szerintetek végül öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Tudom hülyén hangzik,de nem ez lényeg...már kb 4 éve fontolgatom az öngyilkosságot,van hogy kimarad egy két hónap,de általában szinte minden héten megfordul a fejemben.Előbb utóbb valószínű,hogy megfogom tenni?Sajnos nem is bánnám csak nincs elég bátorságom:(

2021. máj. 27. 21:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem keress fel egy szakembert, aki segít
2021. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Addig jó még nincs elég bátorságod hozzá.
2021. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem hangzik hülyén, elképesztő nehéz az élet, ez tagadhatatlan, vitán felüli tény, de annyi szép dolog van, fiatalnak tűnsz így első tippre, íráskép alapján. Ne add fel, idegenként is azt mondom mindig van kiút!:)
2021. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as jól tippeltél 21 éves vagyok,és talán pont ezért nem teszem meg,mivel saját magamnak mondom sokszor "ilyen fiatalon öngyilkos lenni"
2021. máj. 28. 08:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre nem tudok válaszolni, mert nem ismerlek. Annyit tudnék csak hozzáfűzni, hogy teljesen megértelek, én is szoktam ezen gondolkozni magammal kapcsolatban, hogy "vajon egyszer lesz bátorságom tényleg megtenni?".
2021. máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!