Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns elhagyása...

Antidepresszáns elhagyása után mennyi ideig tartanak a mellékhatások és ezek mivel enyhíthetők?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Orvosi konzultációval hagytam el fokozatosan az antidepresszánst, sajnos a teljes elhagyás után nagyon előjöttek az elvonási tünetek. Hányás, hasmenés, étvágytalanság, levertség, sírás. Ezek a főbb dolgok.

Meddig tarthat ez, és mivel lehetne enyhíteni?

Köszönöm


2021. jún. 1. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt és mit hagytál el? Biztos vagy benne, hogy nem az alap probléma jött elő újra az elhagyással?
2021. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! 37mg Ludiomilt kezdtem tavaly augusztusban, februártól feleztük ezt a mennyiséget. Múlthéten orvosi konzultációval hagytam abba, de nagyon nem érzem jól magam. Kezdetben adott 1mg Rivotrilt, amit le tudtunk csökkenteni 0,25-re. Ez hatalmas eredmény. Most amikor az antidepit elhagytam, minden elvonási tünetem előjött, pedig semmi okom nem lenne a depresszióra.

Most megpróbálom majd úgy hogy egyik nap beveszem az előző antidepi mennyiséget, és minden második nap veszem be egy hétig, majd következő héten minden harmadik napon. Remélem fog működni, mert meg szeretnék ettől szabadulni.

Nem gondolom, hogy az alapprobléma jött volna újra elő, hanem inkább az, hogy türelmetlen vagyok. De ezek a tünetek brutálisak.

Hamarosan babát szeretnénk, így extrán rástesszelek,hogy le kell raknom.

2021. jún. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!