Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok és majdnem...

Pánikbeteg vagyok és majdnem egész nap rosszul vagyok pár hónapja, miért?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már naponta rosszul vagyok, sosem érzem magam a topon. Vagy szédülök, vagy szúr a szivem, vagy rossz a közérzetem stb.. naponta kétszer szedek xanaxot, mást nem. Mit tehetek hogy jobban legyek? Mitől lehet az hogy egész nap rosszul vagyok?

2021. jún. 1. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?
2021. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Menj ki kapálni egy nagy földre egész nap, tuti jobban leszel, nem lesz időd ilyeneken rágódni.
2021. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Orvos nem mondott semmit..
2021. jún. 1. 20:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Antidepresszánst nem ír fel???
2021. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor honnan veszed a pánikbetegséget?
2021. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem írt fel semmit, azt mondta fejben kell lerendeznem.

Pár éve diagnosztizálták nálam a pánikbetegséget. Pár hónapja kezdődött megint hogy ilyen rosszul vagyok, előtte semmi bajom nem volt.

2021. jún. 1. 22:17
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
De akkor honnan van xanaxod, ill milyen alapon szeded?
2021. jún. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Orvos mondta hogy azt szedjem rá. Ő írja fel mindig, de nem hiszem hogy használ bármit, hisz akkor nem lennék ilyen szarul minden nap.
2021. jún. 1. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
De a 6ban azt írtad h az orvos nem írt fel semmit...
2021. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A Xanax pánikbetegségre csak annyit használ, hogy elnyom teljesen egy időre. Pánikbetegségnél az "alap" valamilyen antidepresszáns. A xanaxot csak addig szokták adni, amíg beáll az antidepresszáns hatása, aztán minél előbb le szokták építeni. A végleges megoldást a pszichoterápia hozhat. A leghatékonyabb kezelési stratégia az antidepresszáns és pszichoterápia kombinációja. Nem értem az orvosodat...
2021. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!