Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek normális az, hogy...

Szerintetek normális az, hogy öngyilkos gondolatokkal küzdök?

Figyelt kérdés

Több éve nem bírom elvégezni a főiskolát, de már megbántam, hogy belekezdtem.

Beteg családtagok (szellemi fogyatékos testvér)

Közutálat tárgya lettem...(ezt nem részletezném, a lényeg, hogy utálnak.)

Tehetlenség érzése nap, mint nap.

Belefáradtam ebbe az örökös harcba.

Múltkor leültem összegyűjteni a gondolataimat és egyszerűen nem tudtam megfogalmazni azt, hogy mi a f*szomat szeretnék az élettől.


2021. jún. 4. 14:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Csodálom, hogy még éppelméjű vagyok. 😂
2021. jún. 4. 18:21
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem intézkedtem, mert félek, hogy én jövök ki rosszul belőle... mint mondtam, nagyon összetett dolog.


Köszönöm a válaszokat!

2021. jún. 4. 18:25
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki tartósan stresszben él, akkor Előfordul, hogy a "mindjárt főbe lövöm magam", vagy a "nem bírom tovább, felkötöm magam" gondolatok párszor eszébe jutnak. Ez is rossz dolog értelemszerűen, de van ilyen.


Azt mondják akkor igazán nagy a gond, ha valaki már a tervezett öngyilkosság módján töpreng (önakasztás méreg, metró elé veti magát stb.), akkor már sürgősen kell a szakember segítsége.


Kiskoromban nagyon rosszul éreztem magam az iskolában, voltak öngyilkos gondolataim, de a módszeren szerencsére nem gondolkodtam...

2021. okt. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Van az a lelki fájdalom, mikor már könyörög az ember a halálért, de én még úgy döntöttem maradok:)
2021. okt. 28. 20:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek, de örülök hogy így döntöttél. Remélem megoldódott vagy enyhült a problémád.
2021. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Néhány dolog jobb lett:)

2021. okt. 30. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!