Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy fogadjam el a fogyás...

Hogy fogadjam el a fogyás után kissé megereszkedett bőröm? Más is van / volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


40 kg fogyáson vagyok túl, bő másfél év alatt. A fogyás során ittam sok-sok kollagént, sok vizet, sportoltam (a mai napig is), kentem krémmel, de sajnos azért megsínylette a bőröm a változást. A plasztika egyelőre nem opció, bár annyira nem is gondolnám vészesnek a lógást. A karomon, és a hasamon van valamennyi bőr. Írnátok tippeket, hogy hogy sikerült elfogadnotok magatokat így? Azért is fáj a dolog, mert fiatal vagyok (26N), és még nem szültem. Félek, hogy ha szülök 2-3 gyereket, még jobban lógni fog a hasamon a bőr?

Köszönöm előre is a pozitív válaszokat.


2021. jún. 7. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én egyetlen dolgot tudnék tanácsolni, mégpedig hogy a büszkeséged az elert eredmény okán legyen erősebb! Brutál büszke lehetsz magadra és a testedre! Legyél hálás, hisz az a test megfelelően szolgál, óv, életben tart, ahogy 40 kg plusszal is tette, ne kritizált, szeresd:) Gratulálok a fogyáshoz!
2021. jún. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos a válaszod, köszönöm szépen. :)

Már csak azt a gátlásomat kellene legyőznöm, hogy merjek ujjatlan felsőt felvenni, így a nagy melegben.

2021. jún. 10. 10:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Általánosságban elmondhatatom, hogy a legtöbb ember nem foglalkozik annyira másokkal, velünk, mint amennyire azt mi gondoljuk. Persze, vannak, akik mindenkin a "hibakat" pasztazzak, de ez semmi tobbrol nem szol, mint a sajat önbizalomhiányukról. Senki sem tokeletes, mindenkin van minimum 1 olyan dolog, amit "hibának" lehetne tartani.

De ezek nem rejtegetni való hibák. Emberek vagyunk, történetekkel, amelyek a testünkön is meglátszanak. A te karodon levo bőr az erődet szimbolizálja. Te képes voltál erre és megtudtad csinálni, ennek a bizonyítéka. Aki rosszindulatúan áll ehhez, csinálja utánad, bar ketlem, hogy menne neki.

2021. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!