Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség tünetei között...

Pánikbetegség tünetei között ott van a szédülés és a mellkas remegő érzése?

Figyelt kérdés
Rendes, forgó jellegű szédülés tünete a pánikbetegségnek? Van amikor semmi panasz, aztán néha rám jön a szédülés. De ilyen rendes forgó szédülés, kb 10 másodpercig tart. Volt légszomj tünetem, sóhajtozás, szív dobogás, bedobbanás a szívnél. De ez a forgó szédülés attól félek stroke vagy agyvérzés tünete. Kardiológián voltam, szív ultrahang, holter EKG negatív. Tüdőgyógyász mellkas röntgennel negatív. Ma voltam neurológusnál. Megvizsgált, minden rendben. Azt mondta, egy mri a biztonság kedvéért készüljön, de szerinte 99 százalék, hogy pánikbetegség okozza a panaszaim. Érdekes, hogy mostanában elmúlt a sóhajtozás, most inkább szédülök néha, és agyvérzésre gondolok vagy stroke esetleg agydaganat, Parkinson kór.. Néha a mellkasomban ilyen belső remegést érzek.Aki pánikbeteg volt esetleg megírná, hogy a fenti tüneteket okozhatja e?

2021. jún. 9. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha stroke-d vagy agyvérzésed lenne nem ide irogatnál, a Parkinson remegő tünete pedig végtagokban jelenik meg először. De simán hipochonder vagy.
2021. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pánikbetegség bármilyen tünetekkel járhat
2021. jún. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Ezek mind a pánikbetegség tünetei. Nem mellesleg óriási hipochonder is vagy.

(Már hogy lenne stroke-od? Az azonnali kezelést igénylő életveszélyes állapot... Egyébként a stroke és az agyvérzés ugyanaz.

Parkinson kór esetén a remegés a végtagolban - elsősorban kezekben - jelentkezik.)

2021. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Gyakorlott pánikbetegként írom, hogy a szédülés is az egyik tünet a sok közül.
2021. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!