Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ilyen szerencsétlen...

Miért van ilyen szerencsétlen életem?

Figyelt kérdés

Nem tudok rendes munkát találni, jelenleg is munkanélküli vagyok, olyan munkahelyeket tudok csak találni ahol fél évnél többet lehetetlen dolgozni, a körülmények miatt.

Meg a másik nagy gondolom hogy normális emberi kapcsolatokat sem tudok kialakítani. Sem baráti kapcsolatokat nem tudok kialakítani, sem pedig párkapcsolatot. Utóbbi jobban zavar. 24 éves létemre nem volt egy barátnőm sem, nagyon szomorú vagyok emiatt. Meg úgy érzem hogy ez örökre tönkre tett a lelkem, és sosem fogok teljesen túllépni ezen, még ha esetleg lenne kapcsolatom is, hogy a fiatalkoromból kimaradt és évelig szomorkodtam emiatt.

Miért nem vagyok sikeres semmiben az életben? Mások ennyi idősen szárnyalnak az életben.

kezdek bedepressziózni:(


2021. jún. 15. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt ilyen kevés információból lehetetlen megállapìtani...

Ha szeretnéd fejleszteni a személyiségedet és a szociális készségeidet, akkor jó lenne felkeresni egy pszichológust. Együtt rájöhettek, hogy milyen téren vannak hiányosságaid és hogyan lehetne rajtuk csiszolni.

(Kezdeményeztél a lányoknál? Hogyan?)

2021. jún. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!