Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással élők, milyen...

Szorongással élők, milyen fizikai tüneteket szoktatok észlelni?

Figyelt kérdés
Számomra a mellkasi fájdalom, a heves szívdobogás, nyakmerevség, izomfájdalom, émelygés szokott előfordulni.

2021. jún. 17. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Puffadás,elég brutál hasfájással ( ki lett vizsgálva,nincs betegségem).

Szapora pulzus, időnként extrasystole. Ekcéma az ujjaimon.

2021. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Légszomj, fejfájás, heves szívdobogás, halálfélelem.
2021. jún. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Heves szívdobogás, reszketés, kéz és hang remegése, émelygés, néha hasfájás.
2021. jún. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akinek légszomj illetve heves szívdobogás szokott lenni, nem szoktatok értetlenkedni hogy ezt hogy lehet hogy az agyatok csinálja? Folyamatosan úgy érzem hogy fogdosnom kell a mellkasomat és hogy ez biztos szív hiába voltam kivizsgálásokon és csak a generalizált szorongás és a depresszió lett a pszichiáternél megállapítva..
2021. jún. 17. 10:01
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Tisztában vagyok vele, hogy a szorongás produkálhat ilyen tünetet. A tünet is megszünik, amint enyhül a szorongás.
2021. jún. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Régebben olyan is volt,hogy ki kellett rohanjak egy zárt udvaros szórakozóhelyről,mert hiába volt udvar,tömeg volt,úgy éreztem megfulladok. Ugyanez a tömött villamoson, aki velem volt csak nézett,hogy a célállomás előtt pár megállóval lerongyoltam a viliről és mentem inkább gyalog.
2021. jún. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Azta. Én is szorongó vagyok, de sosem gondoltam, hogy a puffadás, hasfájás, és az ekcéma az ujjaimon emiatt lehet.
2021. jún. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
#7. Pedig lehet ekcéma. Az immunrendszer legyöngül a stressztől és akár ekcémát is okozhat. Puffadást, hasfájást szintén előidézhet a szorongás.
2021. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
7es vagyok. Érdekes. Mikor elolvastam a kérdést, akkor arra gondoltam, hogy hát nekem fizikálisan nincs semmi tünetem, de ezek szerint mégis van. Meg ha belegondolok, végülis akkor az is emiatt van, hogy bármennyire is kell már pisilnem, akkor is kell fél perc már a wcn ülve, hogy el tudjam indítani... hülyén hangzik, meg bocs hogy ilyen példát hozok.
2021. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

9

Ugyanez. És ha valaki hallja,nem is tudok pisilni. Ez kisebb koromban úgy nézett ki,hogy nyilvános wc-n egyáltalán nem ment. Iskolában mindig órán kérezkedtem ki,mert szünetben sokan voltak bent és nem ment. Sem plázában,sem állomáson,sehol nem ment. Szerencsére ma már tudok,de erősen nyomva meg kell indítsam,mert spontán ma sem sikerül. A nagy wc meg esélytelen,hacsak nem hasmenés.

2021. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!