Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet kezdődő depresszió?

Ez lehet kezdődő depresszió?

Figyelt kérdés

Lassan egy hete fáradtnak érzem magam annak ellenére, hogy eleget alszom. A családommal, barátaimmal szívesen töltök időt és az érdeklődésemet sem veszítettem el a dolgok iránt, esetleg csak egy kicsit vagyok feléjük semlegesebb. Több napon is kedvetlenebb voltam, ennek mértéke változó (volt olyan, hogy vidámnak mondhattam volna magam, de pl most is eléggé rossz kedvem van, pedig semmi okom nincs rá.) Valamint a napokban kb 1,5 órával korábban is kelek, de ennek nem tulajdonítok különösebb jelntősséget, mert máskor is volt már olyan, hogy napokig ugyanakkor ébredtem fel, pedig semmi bajom sem volt.


A fáradékonyság/fáradtság érzése egy hónapja is megjelent (akkor egy hétig tartott), és azóta 'eltűnt'


Lehet ez kezdődő depresszió? A válaszokat előre is köszönöm

16/L



2021. jún. 22. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Vashiány és meleg
2021. jún. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oh és egyébként a szüleimről a 'tüneteim' kezdete előtti napon derült ki, homofóbok és ez elég rosszul érintett (tekintve, hogy fingender és biszexuális vagyok). Nem tudom ennek van-e ehhez valami köze, de leírtam :'D


Meg néha kicsit kívülállónak érzem magam a saját életemben (gondolom a fáradtság miatt)


Az emberi kapcsolatokat igényelem, mostanában nem igazán szeretek egyedül lenni (viszont kimozdulni sincs nagy kedvem, ez mondjuk mindig így volt)

2021. jún. 22. 07:24
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Szia moat valószínűleg a front van ilyen hatással rád. A depresszió nem ilyen egyszerű. A depresszió kezdő tünete kedctelenség,nincs kedved semmit csinálni,keresed magadban a hibakat,miért nem vagy jó semmire stb.
2021. jún. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :D
2021. jún. 22. 07:25
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Aki lepontoz írjon kommemtet ,ne csak pontozgassa az embert.
2021. jún. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!