Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez csak sima szeretethiány...

Ez csak sima szeretethiány vagy kezdődő depresszió szerintetek?

Figyelt kérdés

Alapjában véve nem vagyok érzelgős típusú lány vagyok de néha szeretek egy másik embernek az erzeseimrol beszélni. Csak sajnos ezt a szuksegletemet senki sem tudja "kielégíteni"

Anyukámmal régen nagyon jó kapcsolatom volt, de ahogy nőttem évről évre kevesebbet beszélunk főleg ilyen lelkizős témákról. Szerinte már túl nagy lány vagyok ahhoz hogy neki mondjam el a dolgokat...

Legjobb barátnőmmel pedig egyszerűen nem tudok semmi komoly témáról beszélni. Mindenből csak viccet csinál, végig sem hallgatja amit mondani AKAROK.A többi barátnőim sem olyan nagyon lelkizős tipusuak. Persze több haverom is van, de ezek a kapcsolatok valahogy nem boldogítanak. Ne értsétek félre, nem akarok egész nap komoly témákról beszélni, de néha jól esne egy kis beszélgetés.

Mindent magamba tartok, pedig érzem hogy ki kéne mondanánom valakinek. Jobb híján a kutyámnak vagy a kispárnámhoz beszélek, ők legalább meghalgatnak.

Barátom meg sosem volt, de nem erőltetem a dolgot, lesz ha lesz.

Mit tehetnék hogy közelebb kerüljek az emberekhez?

17/L


2018. márc. 18. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, szerezz baratokat, baratot.

Mellesleg mindjart lesz itt egy csomo ember aki fel ajanlja h vele beszelgess.

2018. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felajanl*
2018. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ridamov ***** válasza:
Hiszti a faszt én is ilyen vagyok MÁR (eddig nagyon közel álltam ahhoz hogy végleg eltűnjenek az érzéseim de jött egy "szőkeherceg") és azóta csak rá tudok gondolni. nade nekem sincs kivel komolyan beszélni. a közeli barátaim 1-től 1-ig éretlenek. Rádirok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2018. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!