Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ok nélkül ideges?

Miért vagyok ok nélkül ideges?

Figyelt kérdés

Napok óta ez van, néha ramtor, hogy ideges vagyok, és ilyenkor osszeszorul a gyomrom, es hányingerem lesz, es egy falatot nem tudok enni órák múlva sem.

Nincs mitol félnem, 16 éves vagyok, es komolyan nem értem magamat, hogy mi a bajom:/



2021. jún. 23. 07:15
 1/5 Pekka ***** válasza:
83%

Lehet, hogy a hőség miatt van. Pl. lehet akár e is:

"Sóhiányos hőkimerülés. A sóhiányos formában az agy mérsékelt duzzadása miatt fejfájás, szédülés, hányinger, hányás jelentkezhet. További tünetek: ingerlékenység, bágyadtság, szabálytalan, szapora pulzus. Kezdetben egyes kis izmok izolált görcse jelentkezik, később nagy terjedelmű, fájdalmas rángások alakulnak ki elsősorban a kezek, a lábak és a hasfal izomzatában."

2021. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Késik a menszeszed.
2021. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Szex hiányod van.
2021. jún. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gallits Gábor CsabaPalple ***** válasza:
100%
Ha saját tapasztalatból indulok ki,akkor lehet van egy kis mentális sérültséged,én szinte minden nap elkezdek idegeskedni még akkor is ha nincs rá semmi okom sem,én 34 éves férfi vagyok.
2021. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Lelki vagy fizikai oka biztos van. Nem alakult ki még a kapcsolatod, egyedüllét, stresszes élet. én is szoktam feszült lenni de nekem az váltotta ki, hogy nem volt lelki társam.
2021. jún. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!