Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Random pánik, ez mi és mitől...

Random pánik, ez mi és mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában véletlenszerűen kisebb pánikolások jönnek rám,nem tudom mitől lehet, mert igazából semmi olyan nincs az életemben. Tipp, hogy mitől lehet ilyen valakinek??

2021. jún. 23. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Stresszesebb időszak után, vagy erős volt a kávé, vagy kihagytál egy étkezést és leesett a cukrod.
2021. jún. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos ehhez pszichológus kell, az pedig ritka mint a fehér holló!

Nagyon sérülékeny az emberi lélek, főleg most, hogy másfél éve világ járvány van. Pozitív hatások, biztonság érzet szükséges az egészséges élethez.

Vágynál erre az életre?

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."

2021. jún. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Mikor jön el ? mert kifutok az

Időből 55f már tegnap is késő

Lett volna

2021. jún. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyes írja.

Nekem bölcsességfogtól volt, tök véletlen derült ki, kivették a fogat teljesen megszűnt a probléma.

2021. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Covid időszak hatása?
2021. jún. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, leghasznosabb talán #1. Ebben a melegben kb enni sincs kedvem, napi 1-2 alkalommal ha eszek. Kávézni csak néha szoktam, szóval nem kávé. És tény, hogy elég nagyon stresszes időszak van mövöttem kb május eleje óta...
2021. jún. 24. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!