Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szorongásom odáig fajult,...

A szorongásom odáig fajult, hogy az éjszaka közepén pánik rohamom van. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Olyan erővel tör rám, hogy még reggel is érzem a mellkas fájdalmat.

Szorongok/ideges vagyok kb minden miatt. Ha eltűnik vagy megoldódik egy helyzet, probléma, keresek mást ami miatt idegeskedhetek.

Kimerült vagyok és kiégett. Merre menjek? Mihez kezdjek?


2021. jún. 28. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus/pszichiáter/pszichoterapeuta attol függ mennyire érzed súlyosnak. Ha mar az éjszakákat is befolyásolja lehet pszichiáterhez mennék a helyeben.
2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
Én akkor mondtam búcsút addig "elit"-nek gondolt munkahelyemnek, amikor egy vasárnap délutáni szendergésből nem tudtam felkelni, pedig már teljesen tudatomnál voltam. Kértem a Jóistent, hogy segítsen felkelni, mert még a kisujjamat se tudom megmozdítani, hiába akarom. Ekkor az a gondolatom támadt, hogy mindenképpen ott kell hagyni azt a stresszes munkahelyet, nem embernek való, még értelmiségiként se becsültek meg. Ekkor lassan oldódni kezdett e bénultság, s a végén felkelhettem. De a döntést meg kellett hoznom, és végre kellett hajtanom. Még azon az áron is, hogy volt főnököm ezt nagyon zokon vette, szimulánsnak nevezett, és még jópárszor "utánam nyúlt"...Isten bocsásson meg neki, mert én már ezt a terhet rég levettem magamról. De én még mindig élek. Családomnak köszönhetően, boldogan. Körzeti pszichiáterem a mai napig gyógyít, egyre kisebb adag gyógyszerrel...
2021. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!