Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális, hogy ennyire...

Ez normális, hogy ennyire idegesít egy kutya ugatás?

Figyelt kérdés

Van a szomszédban egy kis vakarcs aki mindig akkor kezdi járatni a száját amikor lefekszem aludni. Pár percig tűröm neki, amely néha van egy óra hossza is, de utána teljesen idegbeteg leszek és az erkélyről ordibálok neki, hogy kussoljon már be. Tegnap pl már mérgemben csipeszekkel dobáltam, hogy vegye észre magát.


Ez normális, hogy ennyire kiakaszt?



2021. júl. 1. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, de a gazdajanak kellene szólni hogy kezdjen vele valamit.
2021. júl. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ő semmit sem csinál vele.


Múltkor mondtam neki, azt mondta felőle agyon üthetem, ő nem bánja.


Igaz, hivatalosan a lányáé a kutya. Vele meg hiába beszélek, mikor az apja se tud vele.

2021. júl. 1. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Szomorú a szomszédod hozzáállása :(. Ez esetben, füdugót ajánlanék neked.

Ezen kívül nem tudok mit lehetne sajna tenni, valószínűleg a kutyának se jó a helyzet, jól tartott és nevelt kutya nem ugat órákon át.

2021. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Itt a városban egy ilyen kutyát megmérgeztek. Most rendőrségi ügy lett belőle.


Egy kellemetlen szomszéd sajnos sok bosszúságot okoz, de nem nagyon lehet velük mit tenni.


Társas házban laksz? Esetleg közös képviselőnek jelezd, vagy keress más lakót akit zavar és együtt szóljatok.

Ha haraggal nem megy, esetleg szépen meg lehet kérni, jogy értse meg, ez így nem jó senkinek, foglalkozzon a kutyával

2021. júl. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendőrt kihívni, közterület-felügyeletet, majdmegunja előbb-utóbb, hogy magyarázkodnia kell, illetve álatvédőket keress és hívd oda őket.
2021. júl. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xp ali ***** válasza:
Igen. Fent már írták az érveléseket. A gazdájával lehetne beszélni, h nevelje meg a kutyáját, és/vagy tartsa olyan helyen, ahol ő hallgatja és nem a szomszédok. Godnolom arról gondoskodik, hogy ő ne hallja.
2021. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!