Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa mellett megkaphatom a...

Scippa mellett megkaphatom a covid oltást?

Figyelt kérdés
Megjaptam az első Pfizer vakcinát, majd a pszichiáterem Scippa 10mg-vel kezdett kezelni. A második oltástól így félek, rossz a közérzetem a gyógyszertől egyelőre, szédülékeny is vagyok. Az első oltás után csak fáradt voltam. Esetleg aki szed bármilyen SSRI antidepit elmondaná a tapasztalatát?

2021. júl. 4. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Escitilt, és medazopamot szedek már nagyon régóta. Megkaptam mindkét oltást, és nem volt semmi gond. Bár tudjuk nem egyformán hat mindenkire a gyógyszer, és az oltás sem. Ha már régóta szednéd a scippát akkor nem hiszem, hogy lenne valami mellékhatás. Bár nem hiszem hogy a második oltásnál lenne valami gond.
2021. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem is tudom, hány pszi gyógyszert szedek és semmi gond nem volt az oltásnál. Mondjuk én nem Pfizert kaptam, hanem Szputnyikot, de gondolom ez nem fontos.

Az oltóorvos egyébként egy nagyon rövid ideig morfondírozott, talán még vmi könyvet is megnézett, de aztán simán beoltott.

2021. júl. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én is pfizert kaptam.
2021. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Simán beoltottak scippaval. Nincs befolyással az oltásra.


Az escitalopramoknak minimum 2 hét kell, hogy beálljon (inkább 4), addig normális, hogy rosszul érzed magadat egy kicsit.

2021. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!