Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy tehernek érzem magam, mit...

Egy tehernek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem jelentéktelen vagyok,és az embereknek is csak teher. Szuleimnek még ha nem is akarok sikerül csalódást okozni, úgy érzem semmi értékes/különleges nincs bennem, és hogy az az egy barátnőm aki keres, az is csak azért mert sajnál(félre értés ne essék én is próbálok társaságot keresni, csak senkit nem érdeklek). Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra de őszintén eddig azért nem tettem mert tudom hogy az anyukámnak fájna. Bármit teszek fájdalmat hagyok magam után a körülöttem lévőknek.

Mit tegyek ilyenkor hogy ez az érzés el tűnjön? Pszihologus nem segít, jártam már hozzá az csak ideiglenes időre hatásos utána újra jönnek az öngyilkos gondolatok, vagy ha nem is öngyilkos gondolat vagdosasi hajlamom az napi többször is elő jön.

Mit tudok tenni?



2021. júl. 6. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Ha pszichológus nem is de egy jó szex valakivel helyretenne, korod nem írtad, sokan tizenévesen kattannak be addig míg le nem rendezik őket oda-vissza.
2021. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van valami amit szeretsz csinálni? Esetleg valamilyen téma ami érdekel?

Pl művészet, zene ilyesmi, ahol az alkotásban ki tudod élni az érzéseidet.


Valamennyire átérzem, amit írsz, pl a a rajz, festés megnyugatat, illetve a zene hallgatás, vagy bármi olyan video, sorozat ami érdekés, pszichológiai témájú, olyan szituációk, karakterek, akikkel tudsz azonosulni.


Mit szeretsz csinálni?

2021. júl. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

14 éves vagyok nem hiszem hogy ez lenne a legjobb megoldás:D

2021. júl. 8. 17:24
 4/4 A kérdező kommentje:

Második kommentelőnek.

Hát, mostanság könyvet írok,de csak magamnak meg néha a barátnőm el olvassa de ennyi. Sokszor van hogy hobbit keresek,de egyszerűen úgy érzem semmihez sem értek.

2021. júl. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!