Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy képes valaki öngyilkosság...

Hogy képes valaki öngyilkossági szándékkal belevezetni valamibe az autóját?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani olyat hogy valaki fának/ épületnek hajt vagy kamionnal "találkozik" a szembe sávban öngyilkossági szándék által vezérelve.

Nekem is vannak néha öngyilkos gondolataim de én sosem tudnám ezt ilyen módon megcsinálni. Én vagy egy azonnal ölő gázzal csinálnám (a nevét direkt nem fogom leírni, nem ötlet adó kérdés) de akkor is félnék attól hogy mi van ha nem azonnal öl és mi van ha nagyon szenvedni vagy fuldokolni fogok és nem is olyan ez az egész ahogy azt ígérik, vagy gyógyszer kombinációkkal, bár attól félnék azért mert az sosem biztos és ha túlélem akkor pár óráig szenvesztenek a kórházban meg eleve nagyon félek a hányástól és az ugye azzal jár nem is kifejezés hogy mennyire... de azért igyekeznék olyan gyógyszereket használni amik eleve erősek és komolyak hogy a hiba lehetőség ne nagyon fordulhasson elő. Szóval nekem a lényeg az lenne hogy a lehető legfájdalommentesebben tegyem meg.


Erre fel ezek az emberek akik belevezetik valamibe a kocsijukat nem gondolnak arra hogy mennyire fájni fog? Hogy a törött csont stb mennyire tud fájni? (Volt eltörve általánosban csak a lábujjam, hát az is pokoli de egy ilyennél nem csak annyi törik hanem kb minden...) Arra sem gondolnak hogy akkor az autójuknak is vége lesz? Szegény autó nem tehet semmiről. Arra se gondolnak hogy ha életbe maradnak még akár kis ideig a becsapódás után akkor az mennyire szr lesz? Meg arra sem hogy hogy fognak kinézni? Hogy képesek ezt megtenni? Mégis mi kell ahhoz hogy valaki ilyet tegyen?? Nekem ez soha nem menne, ha végképp valóra válna a legnagyobb félelmem és mennem kéne akkor sem tudnék egy ilyet véghez vinni.


De akkor jópár ember meg miért tud mégis?


25/n



2021. júl. 6. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert van, akit már annyira nem érdekel hogy hogy, és milyen fájdalommal, csak haljon meg.
2021. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" Mégis mi kell ahhoz hogy valaki ilyet tegyen?"


Ezeket a kérdéseket komolyan egy olyan ember teszi fel aki szintén öngyilkosságon gondolkodik?:D Ez alapján te is tudhatod, hogy van az az állapot mikor valaki nem lát más megoldást csak ezt..Valószinűleg nem ez a vezető öngyilkossági módszer..Ezek az emberek csak ezt ismerik mint leghatékonyabb módszer.


Vannak akik nem jutnak el a nitrogén gázig pl. Kár ezen fennakadni.

2021. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról hogy valaki nagyon sokszor próbálkozott előtte gyógyszerrel, aztán egy szép este váratlanul belevezette valamibe a kocsiját. Annak pl mi lehet az oka?
2021. júl. 6. 16:45
 4/12 A kérdező kommentje:
Am nem nitrogén gáz :D :D
2021. júl. 6. 16:49
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Az mekkora, hogy vannak öngyilkossági gondolataid, de a hányástól nagyon félsz. Meg "azonnal ölő gáz"-ról hablatyolsz aztán már mondod is, hogy de mivan ha mégsem azonnal öl. Kabaré b+


Ha megfelelően nagy sebességgel hajtasz neki valami szilárdnak, akkor a halál gyakorlatilag azonnal bekövetkezik.

2021. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 16:53


nem tudom kiskorom óta van ez a félelmem, és párszor alkohollal úgy kiütöttem magam hogy szembe kellett néznem vele, + 1x másnap is már teljesen józanon hát nem kívánom senkinek.


de attól még vannak öngyilkossági gondolataim! nem tudom hogy valaha megteszem-e tényleg. de ha igen akkor minél fájdalom mentesebb módon fogom.

2021. júl. 6. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Iszonyatos lehetett szembenézned a hányás okozta félelmeddel.

Ja meg az eltört kislábujj is POKOLI fájdalom.


Itt a túl sok izauranézés eredménye.

2021. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem rólam szól a kérdés. lehet tovább tágulni.
2021. júl. 6. 17:00
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Bocsánat! Annyit ömlengtél magadról, hogy azt hittem rólad szól.
2021. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Ha ez zavar teged a mentalis egeszseg topicban, akkor lehet inkabb keresned kellene mas topicot ahol kielheted a torz szemelyiseged.
2021. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!