Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-nal lehet normális...

Borderline-nal lehet normális kapcsolata az embernek?

Figyelt kérdés
Ha randizom egy lánnyal, rettegek attól, hogy kiderül, hogy el kell mondanom neki, és hogy megijed és otthagy, mert nem leszek ezzel elég jó neki. Félek, hogy ha rájönnek emberek, hogy mennyi szorongás van bennem, akkor kiábrándulnak belőlem.
2021. júl. 6. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Azert vannak azok a csajok akik emiatt megvonzobbnak fognak talalni..;D illetve azert az emberek nagyresze azt se tudja, hogy mi az a szemelyisegzavar, nem hogy mèg borderline.


Tipikus border kerdes. Nyugodj meg szepen, megint csak negativan gondolkodsz.


Aki pedig osszeakar jonni veled, az nem fog lepattintani emiatt..ha meg meg is (mert minden ember mas), akkor majd lesz masik.


Baratnom borderes. Nem szakitottam vele a defektjei miatt.

2021. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csakhogy ez egy lánynak máshogy áll, mint egy fiúnak. Fiúban senki nem olyat keres, aki érzelmileg instabil. Egy nő megengedheti magának, mert ott a férfinak kell erősebbnek lennie.
2021. júl. 6. 18:50
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

1


Te tudod mi az a borderline?


Ki a fene talalna azt vonzonak, hogy barmelyik pillanatban teljesen mashogy erezhet a masik fel es mondjuk megutalja es nem birja ezt az erzest kiverni a fejebol?


Biztos hogy borderes a baratnod?


Eleg fura vagy, ha tenyleg erre gerjedsz. Normalis ember az ilyeneket mellozi.


Igen, a legtobb ember igy gondolkodik az ilyenrol, kerdezo. Ez egy nyers, objektiv velemeny.


Megjegyzem en is mentalis beteg vagyok, tisztaban vagyok vele, hogy nem talalnak emiatt vonzonak az emberek.

2021. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

3 helyen is megkapta a border diagnosztizalast. Eloszor egy magan pazichologusnal, majd szent imreben, majd tunderhegyen. Szoval igen, az.


Illetve nem mindenkinek egyseges a border tunet. Van par tunet annak x nek passzolnia kell. Az o eseteben nincs meg ez a egyszer utalom a parom maskor nem.


Illetve en azert annal intelligensebb vagyok mint, hogy a fogyasztoi tarsadalom alapjan eljek es kidobjam azt ami megromlott. Ertem en, hogy egyszerubb kidobni a masikat ha defektes de azt meghagyom azoknak akiknek erre van igenye.

Ez nem gerjedes kerdese.


Nyilvan a legtobb ember valoban igy gondolja..de felesleges altalanositani es ne ez vegye vissza a lehetoseget. Pozitivan mindig jo csalodni.

2021. júl. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor szerelmes vagyok, akkor az ordog maga is lehet az illeto. Mas kerdes, kesobb hogy alakul, mennyire lehetetlen a kapcsolat.
2021. júl. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Tegyel magadert, hogy javuljon az allapotod! Fogsz talalni olyat, aki elfogad 🙂
2021. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6: És ha az az illető nekem nem tetszik? Az összes (nem borderline-os) ismerősömnek szép, rendezett, intelligens barátnője van. Nekem ilyen sose jut, mert hiába jók a paramétereim, ez a belső feszültség, ami bennem van, nem vonzó az embereknek. Nekem soha nem lesznek olyan esélyeim, mint a normális embereknek?
2021. júl. 21. 10:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus borderes hozzaallas. Menj terapiara
2021. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam már terápián, és most már nagyon megnézem, hogy hova megyek vele. Ugyanis az a helyzet, hogy a legtöbb terapeuta semmit nem tud kezdeni egy borderessel, nem értik, miben van és miért, nem tudják, hogy kell vele beszélni úgy, hogy hasson. Sajnos ha valaki ebben van, nem olyan könnyű hatékony terápiát találni.
2021. júl. 21. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy van, tudom jol. De logni a levegoben se szabad. Keress olyat aki ert hozza. Van pár. Nem sok de van.
2021. júl. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!