Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Rivotril, nyugtatók, antipsz...

A Rivotril, nyugtatók, antipszichotikumok és társaik okozhatnak epilepsziát vagy ahhoz hasonló tüneteket?

Figyelt kérdés

Mert azt tudom, hogy a rivót (de lehet mást is) használnak bizonyos típusú epilepsziára. Így az talán lehet jótékony. De ha vkinek sok ilyet felírnak vagy csak magától szed sok ilyet (az teljesen lényegtelen igazából) okozhatja pont az ellenkezőjét?

Konkrétan provokálja az epilepszia szerű tüneteket.



júl. 9. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, most így ráguglizva:


In our previous study in people aged 65 years and over [4, 9] we found that SSRIs and other antidepressants were associated with an increased risk of epilepsy/seizures.

júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkabb a hirtelen megvonasa/leszokaskor okoz epilepsziat.
júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!