Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok megszabadulni az öngyilkosság gondolatától?

Figyelt kérdés
Korábban is volt már kísérletem, de sajnos sosem jött össze. Nagyon nagyon el vagyok keseredve a helyzetem miatt, teljesen le vagyok nullázva emberileg (több halálos betegség is van most a családban, illetve egy férfi zaklat), úgy érzem, hogy nem bírom már tovább. Pszichológusnál egy tucatszor voltam már, de mindig elküldtek arra hivatkozva, hogy nem vagyok önveszélyes. Nem tudom, mit tehetnék már, felkelni sincsen kedvem legtöbbször…

2021. júl. 12. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A zaklatásért tegyél feljelentést! Nincs senki aki meg tudna védeni? Mit jelent, hogy zaklat?

A halálos betegségeket sajnos nem tudjuk kikerülni, mindannyiunk családjában volt, vagy lesz ilyen!


Magadért kell élned, nem másokért! Tudom, hogy nehéz, főleg egyedül, de a boldogság esélye mindig ott van az életünkben.

2021. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2021. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem írhatsz nyugodtan! Szívesen meghallgatlak. 21/L
2021. júl. 13. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia van egy biztos módszerem rá :) gyógynövény voltból szoktam vásárolni és ott van rá gyógymód.
2021. júl. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lítium.
2021. júl. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!