Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le erről? (lent)

Hogyan szokjak le erről? (lent)

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám,hogy rászoktam nagyon a telefonbetyárkodásra.Szinte már muszáj csinálnom ahhoz, hogy nyugodt tudjak maradni.Feltöltős a telefonom és napi 3000 forintot lazán elbetyárkodok.Szüleim meg nem értik mért kell hetente töltögetni a telefonomat. Ngayon zavar a sok pénz miatt de képtelen vagyok leállni. És ezt tényleg nem viccből írtam! Mit tegyek?
2010. aug. 27. 13:24
1 2
 1/15 Réti bubuzér ***** válasza:
FACEPALM
2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
LOL =DDD hát... vedd fel őket és töltsd fel youtubra h legalább mi is röhögni tudjunk =D
2010. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fel szoktam venni. És visszahallgatva jókat röhögök. Am valaki normáls válszt???
2010. aug. 27. 13:32
 4/15 anonim ***** válasza:

én is csináltam ezt kb 12 évesen, de még utcai, bedobós telefonról. (akkor még kevés embernek, gyereknek meg főleg volt mobilja)


azért én nem kattantam rá. el kéne terelni valamivel a figyelmedet. (pl. valamilyen hobbival)


25L

2010. aug. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
mondd meg a szüleidnek, hogy ne tegyenek rá pénzt.. és akkor nem tudsz mivel hívkálni!! vagy add oda haverodnak.. akiben megbízol, és akkor sem tudsz felhívni senkit...
2010. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Muszáj ,hogy nállam legyen és legyen is rajta pénz mert bizonyos okokból mindig el kell érnem a szüleimet és nekik is engem amikor dolgoznak is. És csak délután 4kor vannak itthon addig unatkozok és telefonálok egyfolytába.
2010. aug. 27. 13:38
 7/15 anonim válasza:

szerintem is, ha nincs pénz, akkor leszoksz róla!

Ne töltsék fel a mobilodat! Legyen rajta egy sms-nyi pénz, vagy egy hívásnyi vész esetre, de több ne!

Lassan úgyis leszoksz!!!



Sok sikert

2010. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De mondom kell,hogy legyen rajta. És most is mióta kiírtam már hívogattam. Egyszerűen ha rossz a kedvem akkor mindig felvidít,hogy valakivel szórakozok.
2010. aug. 27. 14:19
 9/15 anonim ***** válasza:
Gondolj bele hogy mi lenne ha téged szivatnának? És csak akarattal lehet leszokni róla. Amúgy is előbb utóbb ebből probléma is lehet mert mi van akkor ha egy rendőrt vagy egy olyan embert hívsz fel aki feljelent? Simán elkapnak. Naponta 3000Ft :O!!?? Te tiszta h*lye vagy. Tudod mennyi ez 1 évben?Ez pontosan 1.095.000Ft. Ebből már építhetnél egy medencét a kertetekbe. És akkor nem lenne időd betyárkodni mert ott áztatnád a lábad.
2010. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
HA állandóan van rajta pénz akkor nem fogsz tudni leszokni!
2010. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!