Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le erről? (lent)

Hogyan szokjak le erről? (lent)

Figyelt kérdés
Az a nagy problémám,hogy rászoktam nagyon a telefonbetyárkodásra.Szinte már muszáj csinálnom ahhoz, hogy nyugodt tudjak maradni.Feltöltős a telefonom és napi 3000 forintot lazán elbetyárkodok.Szüleim meg nem értik mért kell hetente töltögetni a telefonomat. Ngayon zavar a sok pénz miatt de képtelen vagyok leállni. És ezt tényleg nem viccből írtam! Mit tegyek?
2010. aug. 27. 13:24
1 2
 11/15 anonim válasza:

Itt az a baj, hogy a szüleid nem foglalkoznak veled, és ezért te valamivel próbálod elterelni a figyelmedet/más dolgot keresni hogy ne unatkozz annyira mert: magányos vagy.

Én ezt a 'játékot' javasolnám:

Ahányszor hozzáérsz a telefonodhoz hogy felhívj valakit, pl, nyalj meg egy félbevágott citromot [jó savamnyú] és egy idő után ylan rossz lesz hogy nemhogy hívogatni nem fogsz, rá se nézel a telefonodra.


Bár én ezt már drasztikusabb módszerrel csináltam. Rágtam a krömöm nagyon sokáig, és ugy szoktam le róla, hogy ahányszor a számhoz emeltema ekzem vagy a számba raktam hogy huh msot körömrágás, akkor lekevertem MAGAMNAK [!] egy rohadtnagy taslit. és nem csaltam. beis vált, leszoktam róla. De ez már nagyon végső esetben jó csak énis citromnyalással kezdtem...

14/L

2010. aug. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Foglalkoznak velem a szüleim csak tudod nyár van és itthon vagyok nekik viszont kell dolgozni...-.-"
2010. aug. 30. 10:14
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyfajta kényszerbetegség, gyógyítható
2010. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De hogy?
2010. aug. 30. 11:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd. Kis hülye lehetsz. Én lennék a szülőd bizony leszoknál róla azt tuti.
2013. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!