Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy szokjak le erről?

Hogy szokjak le erről?

Figyelt kérdés
kb 1 hónapja minden este chipset kell hogy egyek 2 zacskoval mert nem tudok ugy elaludni. hogy szokjak le erröl mert eléggé zsiros tőle a bőröm pedig kaját nem eszek sokat de amugy is ha 1 nap nem eszek édességet ideges vagyok:S:) erröl a chips zabálásrol hogy szokjak le ?!
2010. febr. 20. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem veszed meg a chipset, ennyi akaraterőd kell, hogy legyen. döntsd el mi a fontosabb, az egészséged [mert a chips rendkivül egészségtelen, főleg ilyen mennyiségbe, este ] a bőrőd, vagy az hogy jól bezabálj? olyan nincs hogy úgy nemtudsz elaludni, max egy idelyig nem alszol, ha tényleg ez a probléma szerintem nincs más megoldás, aztán hozzázokik a szervezeted, hogy már nem eszel chipset és ujra tudsz aludni. egyébként, szerintem te ezt csak bemeséled magadnak h nem tudsz chips aludni, mert tudnál csak megszoktad ezt, kezdj el chips nélkül lefeküdni aludni, hidd el menni fog, egy kicsit még lehet forgolódni fogsz mert kívánod a chipset, de aztán úgyis elálmosodsz és elalszol.


sok sikert :]

2010. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mint a dohányzás. elkezded szép lassan csökkenteni a mennyiségét, cserébe több rendes kaját eszel, esetleg elkezdesz eljárni sportolni, vagy más tevékenységet művelni, eljárni ide-oda, zenélni, makettezni, kreativkodni, vagy akármi.
2010. febr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii megprobálom :)
2010. febr. 20. 23:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg helyette mást enni:) Pl. vmi zöldséget, répát, vagy almát, hátha csak az hiányzik, hogy egyél vmit, nassolj.
2010. febr. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!