Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha mindig csak az...

Mit tegyek, ha mindig csak az öngyilkosságot látom mint kiút?

Figyelt kérdés

Már azt értem, hogy folyamatosan csak rosszabb az életem és nincs kiút.

Nagyon régóta érlelődik ez bennem egyetlen ember miatt nem tettem még még. Nem tudom van e értelme további szenvedni.

23/L



2021. júl. 14. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyen szakembert felkeresni. Tudom, nem hiszel nekem, de az élet mindenkinek lehet szép. Annyi mindent fel lehet fedezni, annyi módon lehet alakítani a saját testedet, elmédet, személyiségedet, érdeklődésedet, tudásodat. Filmek, zenék, tudományok, könyvek, emberek sokasága létezik, hogy feldobják és érdekessé tegyék a szürke hétköznapokat. Ne add fel! Fedezd fel a lehetőségeidet és élj velük boldogan!
2021. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakembert. Semmit sem veszítesz vele, de nagy eséllyel így jobbra fordul az életed.
2021. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Az a lényeg hogy ne gondolkodj sokat ezen, mert a negatív gondolatok idővel csak gerjesztik egymást. A végén már 1000 féle terv lesz hogy mikor, és hogyan? de ettől nem jön helyre igazából semmi. Az a fontos hogy minél kevésbé kell erre gondolni. Ha kell tereld el a figyelmed valami mással, de a legjobb ha csak úgy valahogy el tudod engedni. Jók lehetnek pl a meditációk is, mert ott is a gondolatok elengedését lehet gyakorolni. A lényeg hogy szedd ki magad valahogy az őrvényből, még mielőtt mélyebbre húz....
2021. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi válthatta ezt ki nálad?
2021. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Ha nagyon zavaróan jön ez a gondolat, akkor mond el ezt, még ha nem is hiszel benne, akkor is segíteni fog, tobbi dolog mellett:


"Szent Lechitiel angyal, segíts, támogass, emelj fel légy szíves.."


[link]


Egy próbat próbát megér, akkor is ha nem hiszel benne..

Kívánom, hogy legyél jobban és boldog..


Isten is végtelenül szeret és egy nagyon értékes, felbecsülhetetlen valaki vagy, bízz a jóban..

Szent Lechitiel (egy főangyal egyébként, a vigasztalás és reményadás az ő fő feladata)..

2021. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül, ezt sose feledd. Minél több embernek mondod el(akár itt a neten is), ha csak egy részletét is annak ami rossz most az életedben bármikor kaphatsz megoldást az egyik problémára... egy új kapcsolat(akár csak beszélgetni is), egy másik állás, egy kiadó szoba...A többi pedig akár egy kis utánajárással, vagy türelemmel, pénzzel...talán jobbá tehető.. csak egyenlőre adj lejjebb minden igényből..mert így talán kiderül, hogy ami erre a döntésre vitt...már nem is fontos. És talán újrakezdhető minden máshogy, máshol, mással.
2021. júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!