Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a háttér?

Mi lehet a háttér?

Figyelt kérdés
Tegnap ugy dontottem, hogy orr pc-t szuratok az egyik piercinges haverommal. Minden rendben volt addig, addig a pillanatig, amig at nem szurta a porcomat. Hallottam es ereztem is a pattanast. Sokkot kaptam, elkezdtem zihalni, hanytam es el is ajultam. Nem emlekszem semmire, csak arra, hogy abba kellett hagyni, es vegul semmit nem ert a "szenvedes". Fogalmam sincs, hogy ez miert lehetett, mar a koldok pc-m-nel is sokkot kaptam, de akkor szalonba csinalta egy profi, es megis. Valaki tudja, hogy ez miert lehet? Nem hinnem, hogy tu fobiam van, mert azt siman vegignezem, ahogy maset atszurjak, de valahogy magamon nem birom, es itt nem a fajdalomrol van szo, mert amugy meg szinte meg se lehet erezni. Remelem, hogy van erre valami magyarazat es nem fogjatok ravagni, hogy hiszti:D

2021. júl. 14. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
A tüfóbia föleg akkor érvényes, amikor TÉGED szúrnak meg, ha csak NÉZED, akkor nincs gond.
2021. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 meszike91 ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak van aki nem bírja ezt.
2021. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!