Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetne megszabadulni...

Hogyan lehetne megszabadulni az öngyilkos gondolatoktól?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nap azon jár az eszem, hogy meg kéne magam ölni de sosem próbáltam meg csak gondolok rá. Kilátástalan a jővőm, meleg vagyok egy homofób országban, nem voltam pszichológusnál még...

Egyszerűen nem tudom, hogyan fogok megmaradni és egy normális életre összekaparni a pénzt(saját lakás, autó, mindennapi kenyér az asztalon stb). Nem vágyom arra, hogy minden évben 3x nyaraljak brazíliában, csak egy normális életet szeretnék.

Szeretnék elmenni külföldre de nem tudom, hogy kezdjek egyáltalán hozzá és csak angolul tudok... Én nekem ezért jár mindig a fejemben az öngyilkosság, mivel az lenne a legegyszerűbb és vége lenne a sok szenvedésnek.



2021. júl. 17. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan, azért, mert most megy a kormánypropaganda a nagy többség abszolút nem homofób, a nagy átlag magasról vastagon tesz rá, ki meleg és ki nem. Elfogadó emberekkel barátkozzál, aki nem az azt ne kezdjed el győzködni, hanem zárd ki az életedből! Ha pedig abszolút nem tetszik itthon, akkor meg gondolkodj a külföldben. Ne hergeld magad feleslegesen, nem éri meg, nagyobb ennek az egésznek a füstje, mint a lángja!
2021. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz ezert van. Magadban és az itteni emberekben nm találsz megoldást
2021. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok én is. Meleg vagyok, jövőm nincs. A napjaim úgy telnek hogy nézek ki a fejemből épp amikor nem dolgozom. Amit régen szerettem csinálni ma már csak kényszerből teszem, hogy addig se az öngyilkosságon kattogjak.
2021. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj emberek ne hülyéskedjetek már! Fiatalok vagytok, előttetek az élet, nincs veszve semmi, ki kell a politikából kapcsolódni és nem az alja, putri mentalitású embereken kattogni naphosszat! Egy csomó ember átlát a szitán és áll ki a melegek mellett, ilyen elfogadó emberekkel kell barátkozni, nem pedig hergelni magatokat ezzel a hülyeséggel! Ha valaki úgy érzi, hogy nem itthon van a jövője ezután azt megértem, na de ilyen miatt öngyilkosságot fontolgatni? Térjetek már észhez!
2021. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nekem sok dolog összeadódik és sajnos vannak olyan dolgok amiken nagyon nem tudok vàltoztatni(pl egészségügyi állapot) , ezek néha nagyon meggyötörnek.

Én legszívesebben tényleg levegőnek nézném az egyszerű embereket de sajnos néha összehoz az élet velük. Pl: a főnök elég nagy suttyó, olyanokat kommentelget facebookon, hogy néha csak nézek(pl egy meleges poszt alá már nem emlékszem de valami cikk volt és képes kiirni hogy le kéne az összeset vetni a tajgetoszról) meg élőben is volt már ilyen megnyilvánulàsa, kérdezget ilyen hülyeségeket, hogy miért nincs barátnőm, meg amikor megyünk és van egy lány az utcán mennyire szép.. És nem mondhatok más csak, hogy igen az mert akkor oda a munkámnak, képes bàrmilyen indokkal megválni. Én az ilyen dolgokra gondoltam. De èv végèig akarom csak kibìrni... :/

2021. júl. 20. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ó, rengeteg ilyen bunkó van, élőben és egyenesben a legtöbb ilyennek közel sincs ekkora arca. Bosszantó persze, én is rühellem az ilyet, eleve mi köze hozzá, ki tetszik neked és van-e valakid egyáltalán (ha hetero lennél is). Lebegjen a cél a szemeid előtt, hogy csak év végéig kell kibírnod, de ha addig se megy, akkor mondj fel nyugodtan, nincs az a munkahely, amiért megéri kikészülni! Egészségügy szempontjából jobbulást kívánok, de a politikára tényleg nem szabad ennyire ráfeszülni! Ha belegondolsz mennyire szánalmas az egész, pontosan tudjuk jól, hogy élnek ezek a politikusok (lásd ereszezés) az egész egy bazi nagy képmutatás... Esetleg gondolkodj a külföldben, de tényleg ne menj tönkre agyilag egy rakat képmutató és hülye miatt!
2021. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld pipa a segítségért, eldöntöttem mi lesz, év végéig dolgozok még és utána intézem az új hallókészülékemet. Aztán elintézem még amit itthon szeretnék, pl egy névváltoztatás is, mert apám nevével nem fogok többet élni az is biztos. És utána jővőre megpróbálok új életet kezdeni, új munka új ország(norvégia az álmom). Most is youtubeon egy szkíta magyar basztatott a kommentekben, hosszú napom volt aztán erre jövök haza, nem tudom mire jó az egyeseknek, hogy beszólnak neked, amikor konkrétan neki semmivel nem ártottam de ő csak azért is rosszindulatú. Na mindegy próbálom a tanácsot fogadni, hogy ne érdekeljen, hát már felidegesítettem magam rajta, de mindegy próbálok aktivan nem tőrődni az egyszerű emberekkel. Remélem rendbe jövök lelkileg, de sajnos nem fog menni egyedül... Tapasztalatból mondom, mindig van olyan, hogy jól állok hozzá mindenhez, de egy valami elrontja a kedvem és utána megint úgy érzem magam, hogy legszivesebben nem is léteznék.. Könnyen visszaránt ez a dolog.
2021. júl. 20. 20:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű egy bekeseredett alak lehetett, aki otthon és a munkahelyén nem mer visszaszólni, így a yt kommentszekcióban éli ki magát. Tapasztalatból mondom, hogy ne állj le az ilyennel, épp elég baja neki, hogy egy bites proli. Korábban én is vitatkoztam, nem tagadom, de felesleges, beláttam. Tudd az értékeidet, és szint alatti emberek ostobaságaira ne adj! Barátaid vannak? Csak velük meg az építő családtagjaiddal foglalkozz, ne vegyülj holmi yt-os idiótákkal! Ne add meg nekik az örömet, meg komolyan mondom, ilyen miatt eszedbe ne jusson bántani magad! Nyilván más miatt se, de arctalan netes nyomik miatt akiknek tényleges ráhatása az életedre konkrétan nulla, azok miatt meg főleg ne! Ezek siralmas életű emberek, akiknek ennyi az öröme csak.
2021. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Haha most felröhögtem az egybites proli kifejezésen. És válaszoltam neki egyszer, utána az ő vàlasza után már nem írtam neki vissza mert rájöttem hogy minek veszekedek egy ilyen trollal. Az élteti ha foglalkozol vele.

Amúgy sajnos nincs barátom, a hallàsproblémám miatt születésem óta :/ emiatt nem vagyok valami szociális ember. De az ùj hallókészülékem után próbàlkozni fogok :)

2021. júl. 20. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú. 😞 Viszont kedves és intelligens embernek tűnsz, biztos sikerülni fog majd! Sok elfogadó és toleráns embert kívánok neked, és seggfejmentes környezetet! 🙂
2021. júl. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!