Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Létezik olyan kábítószer,amely...

Létezik olyan kábítószer,amelyből egy szemet vagy adagot be véve, egy életre mentálisan sérült lesz az illető?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ilyen.Max meghalhat egy ismeretlen anyagtól, vagy rosszul lesz.
2021. júl. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen. Aminek egy adagjától sérül az idegméreg, vegyifegyver vagy ilyesmi.
2021. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Létezik cannabisnak hívják, olyan szépen ki tudja provokálni egyeseknél a skizofréniát hogy öröm jézni.
2021. júl. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bàrmelyik előhozhat olyan betegséget amire hajlamod van. Úgy, hogy lehet sosem jött volna elő. Az előző jól mondja, akàr egy füves cigi is.
2021. júl. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
LSD szerintem simàn. Belőlem olyan paranoiàt hozott ki, hogy óràkon àt ültem két fotel között késsel a kezemben, mert betörnek és meg fognak ölni. Egyedül voltam otthon éjszaka. Azóta nem aludtam sötétben ha egyedül vagyok.
2021. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Connor Murphy az egyik.

Már fejben fogyatékos lett.

2021. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok emberben lappang egy soha elo nem jovo skizofren hajlam. Vagy szorong, kisebb bajai vannak, de nem elmebeteg. Igen, az LSD hirhedten ilyen,van,aki par hasznalat utan nem tudott visszaterni a valosagba.
2021. júl. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!