Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 1,5-1,5-3 mg frontin sok...

Napi 1,5-1,5-3 mg frontin sok egy napra ?

Figyelt kérdés

Muszáj volt emelnem mert azt hittem meghalok a szorongástól.

Ez nagyon soknak számít ?

Ma megyek orvoshoz de Ő le van ragadva a 3*0,25 tablettán…

Nem érti meg, hogy az kevés.


2021. júl. 21. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sok. Lehet, hogy más gyógyszerre lenne szükséged, pszichiáternél jártál? Vagy háziorvos írja fel?
2021. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sokk!
2021. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem sok, ez már rengeteg!!
2021. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Volt itt egy tag aki 7 mg -ot szedett!


És még piázott is!🤦‍♀️

2021. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg. A kisebb dozishoz már hozzászoktál, azért nem érzed a hatását. Menj vissza a dokihoz mindenképpen, és beszéljetek erről.


De mennyi idore kaptal gyogyszert, ha tudod ugymond magadtol emelni, es nem fogy el? Mert ezek ki vannak számolva egy honapra általában, hogy a következo kontrolig/receptirasig pont elég legyen.

2021. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A magyar orvostudomány szerint sok. Egyébként pont tegnap néztem utána, mert ugyan olyan "értelmes" dokim van, mint neked. Több angol nyelvű szaklapban írják, hogy pl pánikosoknál a kezdeti bevezető 3*0.5mg után az átlagos napi adagolás napi 5-6mg 3-4 részletben elosztva, ami akár felmehet 10mg-ig is. Meg se lepődök rajta, hogy ilyen pl. a magyar betegtájékoztatóban nincs.
2021. júl. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Simán meglehet oldani.

Íratok a háziorvossal meg íratok a pszichiáterrel plusz párom is írat a háziorvosával.

De nálunk az a baj mindenki frontin függő :( Szedi a nagymamám 80 évesen neki is elmegy 4 dobozzal egy hónap alatt, szedi édesapám és a testvérem is.


Én nem akartam függő lenni sosem de aztán akkora trauma ért, hogy a pszichiátrián kötöttem ki :/

Ott meg ugye felírták a 3*0,25 mg-ot.

Aztán csodálkoztak, hogy nem alszom…Kénytelen voltam emelni az adagon, januártól dolgozni fogok remélem az kicsit segít majd :)

2021. júl. 21. 13:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Mit cs8náltal pszichiátrián?a
2021. júl. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De még csak július van, addig ennyi Frontint akarsz szedni?
2021. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Anyámék becsukattak

1 hétre szülés utáni depresszió miatt …

2021. júl. 21. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!