Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek van esèly megválni...

Szerintetek van esèly megválni a pszihiátriai gyógyszerekről?

Figyelt kérdés

Nekem 2017 óta hivatalosan bipoláris zavarom van.A nagyobbik beteg lányommal èlek,ès a szüleimmel.Rehab munkahelyen dolgozok,ahol jó a csapat,ès egy hónapja van gondnokom is,amit èn kèrtem,mert vannak dolgok,amikben gyengèn kèpviselem az èrdekeim,ès biztonságot ad.Van egy kapcsolatom kèt,ès fèl ève,ami stabilnak mondható.

Nem vagyok aggresszív,inkább engem lehet bántani bizonyos időszakokban,ès helyzetekben,de olyankor èn sem vagyok kedves.

Elèggè kipurcanok a munkától,ès nagyon fáradèkony vagyok egyre jobban.Sokat pihizek munka után, amit anyukám lustaságnak tulajdonít.Ő bírta ilyen idősen munka mellett,ès otthon is ezerrel dolgozott.Lehet a gyógyszert kène mellőznöm

?

V



2021. júl. 27. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A gyogyszert semmi esetre se mellozd, beszelj az orvosoddal hogy modositsatok az adagolason. Te magad NE kezdj kiserletezni!
2021. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Összetett kérdés. Nem mindegy, hogy mire szeded, és mit. A nyugtatókat szépen lassan csökkentgetve lehetséges elhagyni, de pl bipoláris depresszióra szedett gyógyszereket tilos. Ilyen komoly kérdésben ne a gyakoriról kérj tanácsokat, hanem az orvostól aki felírja.
2021. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen konzultálj az orvosoddal!
2021. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok közveszèlyes ,akkor kötelezhetnek-e rá?
2021. júl. 28. 05:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Hányszor kérded még!


Nem bírsz magaddal,itt nem tudunk segíteni!!!!

2021. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek semmire amíg nincs bírósági papír, de azt ne várd meg! Max kevesebb gyógyszert szedsz, de mindenképp tájékoztasd az orvosod.
2021. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Annyiszor kèrdezem meg,ahányszor jólesik.
2021. júl. 28. 21:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!