Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandó szorongás, stressz,...

Állandó szorongás, stressz, idegesség, kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az utóbbi másfél-két évben egyre gyakrabban fordult ez elő, de mostanában szinte minden percemet kitölti. Ideges vagyok, szorongok, félek, stresszelek mindenen. Nem szeretek egyedül itthon lenni, de kimozdulni se szeretek. Az se jó, amikor bejárok dolgozni, de már az se, ha home office-ban dolgozok. Mit javasoltok, mit tehetnék, hogy újra igazán tudjam élvezni az életet szorongás nélkül?
2021. júl. 29. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vagy fél éve,én orvoshoz mentem. Nekem a pszichológussal való beszélgetés nem elég,pszichiáterhez járok.

Antidepresszánst kaptam,nos nem örülök neki de nekem olyan erős a szorongásom napi szinten, hogy se aludni, se enni nem tudok rendesen.

2021. júl. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a lakhelyeden vagy a közelben van-e mentálhig. foglalkozás, nekem az segített.
2021. júl. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus diplomás társalkodó, nem az a megoldás rá. Menj el pszichiáterhez. Én is elmentem, nekem adott szorongásoldó gyógyszert, és terápiára járok hozzá a depresszióm miatt.
2021. júl. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A pszichiáterhez kell házi orvosi beutaló? Illetve ezek a szorongásoldó gyógyszerek mennyire hatékonyak? Van valami mellékhatásuk?
2021. júl. 29. 10:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Én magánhoz járok, oda nem kell. Nekem jó volt a gyógyszer, nem jött ki mellékhatás eddig, de azóta nagyon jól alszom.
2021. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magán orvoshoz menj az sokkal jobb,ahhoz nem kell beutaló.

A gyógyszerek jók ,de előfordul,hogy idő mire a "neked valót" megtalálják.

Sok esetben a 3. vagy 4. gyógyszer ami jó.

Mellékhatása lehet,de nem vészesek és elmúlnak.

2021. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Hát legyél gazdag és ne a munkán parázz, legyen egy szerető feleséged, hobbijaid, akkor biztos elmegy.
2021. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!