Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozza a deja vu érzését?

Mi okozza a deja vu érzését?

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
8# A deperszonalizációhoz sem kell stresszes állapot. Elég, ha az ember elmélázik.
2021. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Valami hirtelen fellépő agyi "zavar" lehet, velem mindig akkor fordul elő, ha kialvatlan vagyok.

Egyetemista koromban, ilyen zh meg vizsga időszakokban csak pár órákat vagy semennyit se aludtam éjszakánként... és a nap folyamán sorra jöttek ezek a déja vu érzések, vagy néha órákig folyamatos volt, meg mintha egész napok "történtek volna meg mégegyszer". Akkor azt hittem, ez valami rohadtul rejtélyes meg ezoterikus dolog, persze mai fejjel tudom, hogy csak aludni kellett volna, nem a Monstereket vedelni...

Egyébként manapság is ha valamennyire kialvatlan meg stresszes vagyok, elég gyakran előjön, de "normál" állapotomban is.

2021. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!