Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sos! Idegösszeroppanást, vagy...

Sos! Idegösszeroppanást, vagy pánikrohamot nem tudom meiket kaptam most nem tudom miért, fulladozok és nem tudom abbahagyni a sírást, egyedül vagyok itthon, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

már vettem be nyugtatót, nem segitett.


bocs de nem tudom mi a különbség de szarul vagyok...


2010. aug. 28. 20:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

egy órával később ideért a párom...

te ugy igazán jobban csak ma este lettem jobban.


és kedves előző válaszoló valószínüleg neked még nem volt "kis szar rosszuléted"..(nem kívánom h legyen..)nem az egész világot kívántam h iderohanjon de olyan rosszul voltam hogy gondolni sem tudok rá...és kétségbeestem...kérlek inkább ne válaszolj az ilyen kérdésekre...

2010. aug. 30. 02:48
 12/18 A kérdező kommentje:
amugy mindenki más segítőkész normális empatikus embernek köszönöm a segitséget... :)
2010. aug. 30. 02:49
 13/18 anonim ***** válasza:
De voltak nekem is rosszulléteim és neked is lesznek még rosszabbak, azért írtam, hogy jobb ha hozzászoksz, hogy nem tudod mindig összecsődíteni a fél világot ha bajod van.
2010. aug. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hányszor írjam még le h nem akartam a fél világot összecsődíteni...?!?!?!?!?!?!
2010. aug. 30. 09:34
 15/18 anonim ***** válasza:
Aki nem volt még ilyen bajban, az nem is tudhatja. Nézd el neki.
2010. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Volt már ugyanilyen "kis rosszullétem" állítólag pánikroham és nem lehet irányítani, stb stb... érdekes módon sikerült leállnom kb 2 perccel azután, hogy végre szépen felfogtam, hogy a semmiért hisztizek és tulajdonképpen semmi bajom nincs... már az ok nélküli hisztin kívül, amibe belelovalltam magam... akaraterő...
2010. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem szépen burkoltan fogalmazott és lehet hogy nem értitek a lényeget, de igaza van. Nagyon is. Ha pánik, meg kell szokni. Lesz rosszabb is és meg kell tanulja h ilyenkor ne meneküljön és hergelődjön ("uristeen, mindenki!pánikolok!jaj de rossz") hanem magát próbálja kihozni! Persze sztem felhivni egy segitőt aki lenyugtat az jó lehet, de az illetőnek is otthon kell lenni a dologban , a lefolyásában.. (nem ugy h jajj szegényke nyugodj meg, mert ez nem segit), nekem a párom nagyon jol csinálja, ha kicsi a baj viccesre veszi, ha nagy akkor leüvölt h térjek észre, és ez kezdő lökésnek elég.

Egy évek óta pánikbeteg, volt ájulásrohamos, aki magán segitett javulni...

2010. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Abban viszont nincs igazad, hogy a pánikroham=hiszti

Bár ilyen egyszerű lenne, mert nekem akaraterőből nincs hiány, viszont a cuccos multam miatt (azt is le kellett tenni és az is ment) és az erre való hajlam kidobta. Betegség, nem hiszti. Önuralommal lehet kordában tartani.

(előző)

2010. szept. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!